استودیوی سازنده‌ی Lords of the Fallen 2 تغییر کرد؛ استودیوی تازه تاسیس هکس‌ورکس توسعه را ادامه می‌دهد

۱۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

سی‌آی گیمز (CI Games) در سال ۲۰۱۴ از بازی Lords of the Fallen 2 رونمایی کرد و ما از آن زمان تا به حال اطلاعات زیادی از آن دریافت نکردیم. استودیوی سازنده‌ی نسخه‌ی اول در طول این سال‌ها سری The Surge را نیز توسعه داد و به طور همزمان برروی نسخه‌ی دوم Lords of the Fallen نیز کار می‌کرد.

امروز ناشر بازی، سی‌آی گیمز، اخبار جدیدی را به اشتراک گذاشت. آن‌ها اعلام کردند که استودیوی دیگری برروی این عنوان نقش‌آفرینی اکشن کار می‌کند و  آن را به پایان خواهد رساند. استودیوی جدید هکس‌ورکس (Hexworks) نام دارد که در بارسلونا و بخارست بنا شده‌ است. بر اساس صحبت‌های ناشر، استودیوی هکس‌ورکس کار ساخت Lords of the Fallen 2 را به پایان خواهد رساند و آن را به عنوان اولین پروژه‌ی رسمی خود عرضه می‌کند اما این استودیو کار برروی یک پروژه‌ی نقش آفرینی فانتزی نسل بعدی را نیز آغاز کرده و به طور همزمان برروی آن اثر نیز کار می‌کند. نسخه‌ی اول Lords of the Fallen در حد و اندازه‌های خود به اثری موفق بدل گشت و توانست چندین میلیون نسخه فروش داشته باشد اما باید دید آیا بازی دوم فراتر از آن می‌رود؟

استودیوی هکس‌ورکس از ۲۵ توسعه‌دهنده تشکیل شده است که همگی تجربه‌ی زیادی در صنعت بازی‌های ویدیویی دارند. این تیم ۲۵ نفره توسط سزار ویرتوسو (Cezar Virtosu) و تهیه‌کننده‌‌ی ارشد، ساول گَسون (Saul Gason) هدایت می‌شود. در بیانیه‌ای رسمی این استودیو توضیح داده است که قصد دارند تمرکز Lords of the Fallen 2 را از “فانتزی قدرتی” (Power Fantasy) به سمت “فانتزی تاریک” (Dark Fantasy) سوق دهند.

تزریق بودجه

شرکت سی‌آی گیمز اعلام کرد که ۵٫۷ میلیون یورو (۶٫۷ میلیون دلار) به استودیوی هکس‌ورکس تزریق کرده است تا بتواند پروژه‌های خود را بهتر از گذشته پیش‌ ببرد. هنوز مشخص نیست که این میزان بودجه تنها به Lords of the Fallen 2 اختصاص دارد و یا این که پروژه‌ی نسل بعدی آن‌ها نیز بهره‌مند خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید