نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی RollerCoaster Tycoon 3 به‌زودی منتشر خواهد شد

۱۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰

اخبار شنیده شده پیرامون استودیوی فرانتیر (Frontier Developments)، نشان دهنده‌ی این موضوع هستند که به‌زودی شاهد عرضه‌ی بازی پرطرفدار RollerCoaster Tycoon 3 برروی کنسول نینتندو سوییچ خواهیم بود.

با اینکه عادت داشتیم تا مجموعه‌ی RollerCoaster Tycoon را با توجه به مکانیزم‌های گیم‌پلی‌اش همیشه روی پلتفرم رایانه‌های شخصی تجربه کنیم، اما حالا به‌نظر می‌‌رسد که به‌زودی می‌توان نسخه‌ی سوم این بازی را روی کنسول دستی نینتندو سوییچ نیز تجربه نمود. به‌هرحال پیش‌از این نیز صحبت‌هایی پیرامون این موضوع شنیده می‌شد و با درنظر گرفتن این موضوع که این کنسول دستی می‌تواند تجربه‌ی خوبی از این بازی را در اختیار بازی‌بازان قرار دهد، می‌توان موفقیت این بازی برروی این کنسول را پیش‌بینی کرد.

اما نکته‌ی جالب اینجاست که تاکنون خبر رسمی از عرضه‌ی این بازی برروی کنسول نینتندو سوییچ منتشر نشده است اما اگر هم‌اکنون به فروشگاه دیجیتالی نینتندو مراجعه کنید، می‌توانید عنوان RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition را در لیست این فروشگاه ببینید.

به‌هر ترتیب، با توجه به تایید ‌عرضه‌ی دیگر بازی استودیوی فرانتیر یعنی Jurassic World Evolution برروی نینتندو سوییچ، احتمالاً به‌زودی شاهد معرفی رسمی این بازی برای کنسول نینتندو سوییچ خواهیم بود.

بازی RollerCoaster Tycoon 3، هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و گوشی‌های هوشمند مبتنی بر سیستم‌عامل iOS در دسترس قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید