بازی Hook از امروز به صورت رایگان برروی اندروید قابل تجربه است

۱۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

سازندگان Hook امروز در خبر خوبی اعلام کردند که این بازی از امروز به صورت رایگان در فروشگاه اندروید در دسترس قرار دارد و تمام بازی‌بازان می‌توانند نسبت به نصب آن اقدام کنند. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتری در این زمینه باشید.

تجربه‌ی عناوین پازلی و فکری برروی گوشی‌های هوشمند بسیار جذاب، اعتیادآور و سرگرم کننده است. اگر از دوست داران این بازی‌ها باشید، حتما نام Hook را شنیده و یا آن را امتحان کرده‌اید. این بازی ابتدا در سال ۲۰۱۵ برروی سیستم عامل اندروید عرضه شد و با وجود غیر رایگان بودن، عده‌ی زیادی آن را دریافت کردند. همچنین این عنوان توانست رضایت منتقدان زیادی را به خود جلب کند. بدیهی است که مراحل نخست این بازی بسیار ساده بوده و بیشتر برای آموزش به بازی‌بازان طراحی شده است، اما در ادامه باید چالش‌های دشواری را پشت سر بگذارید. بنابراین Hook را به دارندگان سیستم عامل اندروید پیشنهاد می‌کنیم. استودیوی رینبو ترین (Rainbow Train) ساخت این بازی را به عهده داشته است.

طبق اعلام تیم سازنده، آگاه شدیم که بازی‌بازان از امروز قادر هستند تا بازی Hook را به صورت رایگان دانلود کنند و از آن لذت ببرند. همچنین برای آشنایی بیشتر، امروز ویدئوی تازه‌ای از این عنوان در دسترس قرار گرفته است که در پایان می‌توانید آن را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید