بازی Anuchard برای رایانه‌های شخصی معرفی شد

۱۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰

استودیوی سازنده‌ی Anuchard امروز در جدیدترین خبر خود به معرفی این بازی پرداخت. همچنین جهت آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری از این عنوان در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

عناوین دوبعدی هنوز هم نزد بازی‌بازان از محبوبیت بالایی برخوردار هستند؛ چرا که یاد و خاطره‌ی گذشته را برایشان زنده می‌کند. حال پیش‌‌بینی می‌شود که Anuchard نیز یکی از همین بازی‌ها باشد که در آن باید راهی ماجراجویی بزرگی شده و با هیولاهای مختلف مبارزه کنید. معماهای فراوانی هم در جریان بازی وجود دارند که حل کردن آن‌ها برای ادامه الزامی است. همچنین باید در مواقع نیاز اقدام به خوردن غذا کنید و برای بقا بجنگید. تیم سازنده برای ساخت این عنوان از آثاری نظیر Soul Blazer و Terranigma الهام گرفته‌اند. گفتنی است که استودیوی استلارنول (stellarNull) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار Anuchard را به عهده دارد.

بازی Anuchard قرار است در تاریخی نامشخص راهی پلتفرم رایانه‌های شخصی شود. همچنین دمویی از این بازی هم‌اکنون در دسترس قرار دارد که به وسیله‌ی آن می‌توانید بخش‌های مهمی از نسخه‌ی اصلی را تجربه کنید. همان‌طور که گفته شد، امروز نخستین تریلر از این عنوان منتشر شده است که در ادامه می‌توانید آن را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید