بازی Spark the Electric Jester 2 برروی اکس‌باکس وان منتشر شد

۱۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

تیم سازنده‌ی Spark the Electric Jester 2 همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز این بازی را کنسول اکس‌باکس وان منتشر کرد که می‌تواند خبر خوبی برای دارندگان این کنسول باشد. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این زمینه باشید.

Spark the Electric Jester 2 از سری عناوین اکشن و پلتفرمر به صورت سه‌بعدی است که آن را باید دنباله‌ای از اتفاقات نسخه‌ی اول به حساب آورد. در این بازی هم باید کنترل شخصیتی به نام فارک (Fark) را به دست گرفته و با سیل عظیمی از دشمنان و هیولاها مبارزه کنید تا تبدیل به قهرمان بزرگ شهرتان شوید. در بین راه نیز سلاح‌ها و مهارت‌های بی‌شماری را کسب می‌کنید و باید بهترین استفاده را از آن‌ها داشته باشید. این عنوان ابتدا در سال ۲۰۱۹ به دست دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی رسید و مورد استقبال بازی‌بازان زیادی هم قرار گرفت. از همان زمان شایعاتی مبنی بر عرضه‌ی آن برروی کنسول اکس‌باکس وان به گوش می‌رسید که این اخبار در نهایت تایید شدند. قابل ذکر است که استودیوی فپرد گیمز (Feperd Games) وظیفه‌ی ساخت و انتشار Spark the Electric Jester 2 را به عهده داشته‌اند.

طبق اعلام استودیوی سازنده، آگاه شدیم که بازی Spark the Electric Jester 2 از امروز با قیمت ۱۹٫۹۹ دلار برروی کنسول اکس‌باکس وان نیز قابل تجربه است. حال باید دید که آیا نسخه‌های دیگر این بازی نیز توسعه خواهد یافت یا خیر. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون Spark the Electric Jester 2، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید