مد جدید بازی Super Mario 64 را به Doom تبدیل می‌کند

۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

سری Doom در اوایل سال جاری به لطف تاریخ انتشار مشترک بازی ,  Animal Crossing: New Horizons و DOOM Eternal، با نینتندو رقابت نزدیکی داشتند. اکنون ماریو می تواند به لطف یک مود Doom برای Mario 64 که توسط  p3st ایجاد شده است، وارد دنیای این سری شود.

در اصل ، این مد Mario Doom 64  یک بازسازی اساسی برای عنوان کلاسیک نینتندو ۶۴ و یک پورت غیررسمی پلتفرم رایانه‌های شخصی آن است ، اما میزان کارهایی که برای تغییر تجربه انجام شده چشمگیر است. نه تنها تمام بافت‌های اطراف قلعه هلو جایگزین شده‌اند، بلکه موسیقی از آهنگ‌های کلاسیک Doom است که با استفاده از صدای Mario 64 اجرا می‌شوند. اگرچه Doom از قبل برای تولید جلوه‌های صوتی خود منابع عجیبی داشته است. مدل ماریو نیز دوباره طراحی شده و لوله کشی چند ضلعی را با لباس سبز و ماسک فلزی مانند Doomguy نمادین پیاده‌سازی کرده است. یک نمایشگر Head-up ویژه (HUD) برای بازی که عناصری مانند شمارنده ستاره Mario و جهت دوربین را به پایین صفحه منتقل می‌کند، در اطراف یک مدل متحرک از سر ماریو جایگزین نوار سلامتی او می‌شوند.

یکی دیگر از جزئیات سرگرم کننده که توسط p3st gaming در جدیدترین ویدیوی خود در مورد مد به نمایش گذاشته شده و نشان دادن HUD سفارشی آن است، وجود سطوح مخفی Doom در دنیای ماریو ۶۴ است. به عنوان مثال یکی از آن ها جایگزین راز Metal Cap در غار پر پیچ و خم شده است. اکثر دشمنانی که ماریو می‌تواند در طول بازی با آ‌ن‌ها روبرو شود هنوز هم موارد اصلی مانند Goombas و Bob-ombs هستند ، اما Cacodemons جایگزین Boos شده است. Mario 64 مدت‌هاست که یک بازی محبوب برای ایجاد حالت‌های مختلف به شمار می‌رود، خواه طراحی جهانی‌های کاملا جدید یا اضافه کردن مکانیک‌های منحصر به فرد مانند تجربه‌ی چند نفره از جالب‌ترین آن‌ها است. با این حال، با توجه به وضعیت Doom به عنوان یکی از اولین بازی‌های محبوب سبک تیراندازی اول شخص ، حالت‌های مختلفی نیز برای Doom در دسترس است.

پلتفرمر محبوب ۳D نینتندو با توجه به اینکه در کنار Super Mario Sunshine و Super Mario Galaxy ، در مجموعه محدود ستاره‌های Super Mario 3D برای سی و پنجمین سالگرد این شخصیت، برای نینتندو سوئیچ منتشر می‌کند ، از آخرین اخبار منتشر شده است. بازی‌بازانی که بعد از امتحان کردن نینتندو سوییچ نمی‌توانند Mario 64 را دریافت کنند‌، همیشه این قابلیت را در دسترس دارند که برای تقویت تجربه، به حالت هایی از طرف سازندگان مانند p3st games مراجعه کنند.در ادامه می‌توانید ویدیوی گیم‌پلی این مد را تماشا کنید.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید