بازی Murderous Pursuits برای گوشی‌های هوشمند منتشر شد

۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

سازندگان بازی Murderous Pursuits همان‌طور که در گذشته وعده داده بودند، امروز این عنوان را برروی گوشی‌های هوشمند نیز در دسترس قرار دادند. همچنین جهت آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری از این بازی در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Murderous Pursuits از سری عناوین داستان محور و جنایی است که ابتدا در سال ۲۰۰۸ برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و به محبوبیت نسبتا بالایی هم دست یافت. حال سازندگان پس از مدت‌ها برنامه‌هایی برای افزایش هواداران این بازی دارند. در این بازی چندنفره و جالب، شما باید با شخصیت‌های مختلفی در سفری طولانی همراه شده و پرده از اسرار زیادی بردارید. قابل ذکر است که استودیوی چینی نت‌ایز (NetEase) وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی این اثر را به عهده داشته است.

پیش از این شایعاتی مبنی بر انتشار Murderous Pursuits برروی گوشی‌های هوشمند به گوش می‌رسید که در نهایت این اخبار توسط سازندگان تایید شد. حال بازی ذکر شده در اختیار دارندگان سیستم عامل‌های اندروید و iOS قرار گرفته است و تجربه‌ای دلنشین را برای آن‌ها به ارمغان خواهد آورد. همچنین به نقل از تیم سازنده، به‌زودی به‌روزرسانی‌هایی حاوی چند رویداد برای این عنوان عرضه خواهد شد که نباید آن‌ها را از دست داد. در پایان توصیه می‌کنیم ویدئوی مربوط به این نسخه را از دست ندهید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید