ماد جدید Marvel’s Spider-Man شخصیت Kingpin را قابل بازی می‌کند

۱۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰

حدود دو سال از زمان عرضه‌ی عنوان موفق Marvel’s Spider-Man می‌گذرد و بازی‌بازان زیادی هنوز مشغول تجربه‌ی آن هستند؛ دسته‌ای از هواداران کدهای بازی را برای کشف چیزهای جدیدتر زیر و رو می‌کنند و عده‌ای نیز محتوای انحصاری خود را برای این عنوان خلق می‌کنند. اخیر نیز یکی از این بازی‌بازان ماد جدیدی را طراحی کرده است که شخصیت Kingpin را به لیست شخصیت‌های قابل بازی اضافه می‌کند.

یکی از کاربران یوتیوب با نام jedijosh920 ویدیویی ده دقیقه‌ای از گیم‌پلی Marvel’s Spider-Man را منتشر کرده است. نکته‌ی مهم اینجاست که شخصیت SpiderMan جای خود را به Kingpin داده است و بازی از طریق این شخصیت تجربه می‌شود. به زبان ساده، مدل شخصیت Kingpin با مدل شخصیت SpiderMan جابجا شده است و تجربه‌ای جدید را به ارمغان آورده است. البته توانایی‌ها و صدای SpiderMan ثابت باقی مانده است و دامنه‌ی تغییرات این ماد موارد این چنینی را دربر نمی‌گیرد. نتیجه‌ی کار، گیم‌پلی مفرح و خلاقانه‌ای است که به‌طرز جالبی خنده‌دار به نظر می‌رسد.

البته این ماد هنوز ناکامل است و نواقص زیادی دارد؛ گلیچ‌های متعددی هنگام بالا رفتن از دیوار مشاهده می‌شود، پاهای او هنگام مبارزه ساکن است اما با این حساب Kingpin به حرکت ادامه می‌دهد و در نهایت چهره‌ی این شخصیت در کات سین بازی، جایی که او Kingpin واقعی را ملاقات می‌کند، حالت مسخره‌ای به خود می‌گیرد. این طور که به نظر می‌رسد، ماد مذکور هنوز راه زیادی را برای تکمیل شدن در پیش دارد.

jedijosh920 ماد خود را به‌صورت عمومی در دسترس قرار نداده است؛ مشخصا به این دلیل که عنوان Marvel’s Spider-Man در انحصار پلی‌استیشن ۴ است. اگر قرار است تا ماد کینگ پین به‌صورت عمومی در دسترس بازی‌بازان قرار بگیرد، قطعا کیفیت بالاتری نیاز خواهد بود و کارهای بیشتری باید روی آن انجام شود. با این وجود، تماشای Kingpin هنگام مبارزه یا تار زدن در آسمان نیویورک بسیار جذاب است. شما می‌توانید گیم‌پلی این ماد را در قسمت پایین مشاهده کنید.

دریافت با کیفیت ۴۸۰p | دریافت با کیفیت ۷۲۰p | دریافت با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید