آرامش‌بخش و چالش‌برانگیز | نقدها و نمرات بازی One Line Coloring

۱۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

تنها چند روز از انتشار بازی One Line Coloring برروی رایانه‌های شخصی، نینتندو سوییچ و سیستم عامل‌های اندروید و iOS می‌گذرد و تا این جا هم نظرات متفاوتی پیرامون آن عرضه شده است. در همین راستا، در ادامه نگاهی به نقدها و نمرات این عنوان خواهیم داشت.

One Line Coloring از سری عناوین جالب در سبک‌های فکری و پازلی است که در آن باید معماهای چالش‌برانگیز فراوانی را حل کرده و رو به جلو پیش بروید تا تبدیل به یک قهرمان در سرزمینی اسرار آمیز شوید. بیش از ۱۰۰ ماموریت در بازی وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را تجربه کرده و لذت ببرید. از گیم‌پلی رنگارنگ و چشم نواز بازی نیز نباید به راحتی گذشت. در یکی از بخش‌های این عنوان، قادر هستید تا پازل‌های دلخواه خود را طراحی کرده و سپس آن را به اتمام برسانید. به نقل از تیم سازنده، کودکان و بزرگسالان می‌توانند از تجربه‌ی این بازی ذوق‌زده شوند.

لازم به ذکر است که استودیوی میثیک‌اول (MythicOwl) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار One Line Coloring را به عهده داشته است. ضمنا این بازی فاقد بخش آنلاین و چندنفره بوده و تمامی قسمت‌ها باید به صورت آفلاین و تک‌نفره طی شود. از این نکات که بگذریم، امروز برترین منتقدان حوزه‎‌ی بازی‌های ویدئویی دست به کار شدند و نقدها و نمراتشان را پیرامون این اثر در دسترس قرار دادند که در ادامه آن‌ها را مرور خواهیم کرد.

GAMING TREND 7.5/10

One Line Coloring عنوانی پازلی و جذاب است که در آن باید تنها با یک حرکت، چند آیتم را جابه‌جا و کرده و آن‌ها را به خوبی براساس رنگ دسته‌بندی کنید. این بازی و محیط رنگارنگ آن بسیار آرامش‌بخش و در عین حال تا حدی چالش‌برانگیز است و دوست داران این سبک را به وجد خواهد آورد. متاسفانه بخش داستانی این بازی به سرعت به پایان می‌رسد و تنها نکته‌ی منفی آن را هم باید همین قضیه دانست.

CRITICAL HIT 7.5/10

One Line Coloring را باید اثری فکری به حساب آورد که در آن باید به حل مشکلات گوناگون بپردازید. این بازی مناسب یک بعدازظهر آرام و برای استراحت دادن به ذهن است.

NintendoWorldReport 7.5/10

وجود تصاویر هنری و شخصیت‌ها و محیط بامزه در One Line Coloring باعث شد تا به تجربه‌ی آن بپردازیم. خوشبختانه این بازی ما را به یاد عناوین خاطره‌انگیز و جذابی نظیر Picross 3D انداخت. اگر شما نیز از عاشقان آثار فکری هستید، One Line Coloring را از دست ندهید.

VIDEO CHUMS 6/10

شاید در نگاه اول One Line Coloring عنوان جذابی به نظر برسد، اما هر چه در آن پیش بروید، همه چیز تکراری و کسل کننده می‌شود. بازی‌های بسیاری در این سبک برای کنسول نینتندو سوییچ وجود دارند که پیشنهاد می‌کنیم به سراغ آن‌ها بروید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید