بازی GRAVEN معرفی شد

16 شهریور 1399 - 10:30

شرکت وان سی اینترتینمنت (۱C Entertainment) که تاکنون عناوین جذاب زیادی را به دست بازی‌بازان رسانده است، امروز هم به معرفی بازی دیگری به نام GRAVEN پرداخت. ضمنا جهت آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری از این بازی در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

GRAVEN را باید عنوانی در سبک‌های اکشن و ماجراجویی اول شخص دانست که فضای تاریک و جذاب آن می‌تواند یکی از ویژگی‌های برجسته به حساب بیاید. جالب است بدانید که تیم سازنده برای ساخت این بازی از عناوینی نظیر Hexen II الهام گرفته است و نکات مشابه میان آن‌ها به وضوح دیده می‌شود. قابل ذکر است که استودیوی اسلیپ‌گیت آیرون‌ورکس (Slipgate Ironworks) وظیفه‌ی توسعه‌ی GRAVEN را به عهده دارد. دو شرکت تری‌دی ریلمز (۳D Realms) و وان سی اینترتینمنت نیز نشر این عنوان را عهده‌دار خواهند بود. آقای فردریک اسکریبر (Frederik Schreiber) که وی را باید کارگردان این بازی دانست، در مورد آن گفته است:

GRAVEN همان اثری است که همیشه رویای ساختش را در سر می‌پروراندیم. امیدوار هستیم که بازی‌بازان نیز همچون ما از این بازی لذت ببرند.

بازی GRAVEN قرار است در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۲۱ برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس سری اکس، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گیرد. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این بازی، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز تریلری از این عنوان عرضه شده است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید