معماهای جذاب | نقدها و نمرات نسخه‌ی کنسولی بازی Manifold Garden

۱۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

بازی Manifold Garden سال گذشته برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و سیستم عامل iOS منتشر شد و مورد استقبال عده‌ی زیادی از بازی‌بازان هم قرار گرفت. از همان زمان زمزمه‌هایی مبنی بر انتشار نسخه‌ی کنسولی این بازی به گوش می‌رسید و حال دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ قادر به تجربه‌ی آن هستند. به همین منظور، امروز نقدها و نمرات این اثر در دسترس قرار گرفت که در ادامه آن‌ها را مرور می‌کنیم.

Manifold Garden را باید از سری عناوین  اکشن و ماجراجویی به حساب آورد که که براساس قوانین فیزیکی و فضایی ساخته شده است و در آن باید به حل معماها و چالش‌های زیادی در این زمینه بپردازید. این پازل‌ها بیشتر به جاذبه‌ی زمین مربوط می‌شود و بازی‌بازان را درگیر و سرگرم خواهد کرد. پس از حل آن‌ها، مسیرهای تازه‌ای به رویتان باز می‌شود و می‌توانید نسبت به انتخاب هر یک از آن‌ها اقدام کنید. علاقه‌مندان به عناوین فکری حتما از Manifold Garden نیز استقبال خواهند کرد.

بد نیست بدانید که استودیوی ویلیام کر (William Chyr) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی بازی فوق را به عهده داشته است. ضمنا این بازی هیچ بخش آنلاین و چندنفره‌ای ندارد و تمامی حالت‌ها باید به صورت آفلاین و تک‌نفره طی شود. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز نقدها و نمرات این بازی توسط منتقدان ممتاز این حوزه در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن‌ها باشید.

GOD IS A GEEK 8.5/10

Manifold Garden یک عنوان سرگرم کننده و کاملا متفاوت برای ما بود. این بازی ذهن بازی‌بازان را به چالش می‌کشد و پس از هر ماموریت به آن‌ها پاداشی می‌دهد تا از آن‌ها بهترین استفاده را داشته باشند. بنابراین اگر به دنبال یک تجربه‌ی منحصربه‌فرد هستید، Manifold Garden را به هیچ وجه از دست ندهید.

Playstation Official Magazine UK 8/10

در مجموع Manifold Garden کاملا ارزش بازی کردن دارد. محیط بازی به خوبی طراحی شده و برای حل معماها، زمان از اهمیت بالایی برخوردار است. چالش‌های این بازی بامزه هستند، اما خلاقیت آنچنانی در آن‌ها دیده نمی‌شود.

New Game Network 8/10

Manifold Garden اثری سرگرم کننده است که تا مدت‌ها در ذهن بازی‌بازان خواهد ماند. ویژگی‌های برجسته‌ی این بازی در حدی هستند که بتوانیم آن را به شما توصیه کنیم.

PUSH SQUARE 7/10

Manifold Garden بازی فوق‌العاده‌ای نیست و انتظار بیشتری از آن داشتیم. تنها در صورتی که از علاقه‌مندان به بازی‌های فکری هستید، می‌توانید به تجربه‌ی آن بپردازید. قیمت این عنوان نیز نسبتا مناسب است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید