دومین تریلر از بازی Mad Rat Dead منتشر شد

۱۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰

تیم سازنده‌ی Mad Rat Dead که در گذشته به معرفی این بازی پرداخته بود، امروز هم دست به کار شد و دومین تریلر رسمی از آن را در دسترس قرار داد. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی به همراه این تریلر باشید.

Mad Rat Dead عنوانی در سبک‌های ماجراجویی، پلتفرمر و اکشن به صورت دوبعدی است که در آن باید کنترل یک موش خاص را به عهده گرفته و با استفاده از سلاح‌ها و مهارت‌های متنوع، از سد دشمنان و موانع فراوان عبور کنید. بدیهی است که نخستین مراحل این بازی بیشتر به منظور آشنایی بازی‌بازان ساخته شده است و در ادامه شاهد چالش‌های عجیب و دشواری در آن خواهیم بود. جالب است بدانید که استودیوی نیپون آیچی (Nippon Ichi) وظیفه‌ی ساخت این بازی را به عهده داشته است.

همان‌طور که گفته شد، امروز تریلری جالب از Mad Rat Dead در دسترس قرار گرفت که در آن به نحوه‌ی کنترل شخصیت اصلی و برخی از ماموریت‌ها اشاره شده است. عنوان ذکر شده در تاریخ ۹ آبان ۱۳۹۹ (۳۰ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. همچنین دمویی از این بازی هم‌اکنون قابل تجربه است که در آن می‌توانید از بخش‌های مهمی استفاده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید