تاریخ انتشار نسخه‌ی کنسولی بازی Ys Origin مشخص شد

۱۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰

استودیوی سازنده‌ی Ys Origin امروز در خبر بسیار خوبی اعلام کرد که این بازی در آینده‌ای نزدیک در اختیار دارندگان کنسول نینتندو سوییچ نیز قرار خواهد گرفت. همچنین تریلری از این نسخه منتشر شده است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

Ys Origin از سری عناوین اکشن و نقش‌آفرینی است که در آن قادر هستید تا کنترل قهرمان‌های مختلفی را به عهده گرفته و در برابر سیل عظیمی از دشمنان مبارزه کنید. این بازی ابتدا در سال ۲۰۰۶ برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد و مورد استقبال عده‌ی زیادی از بازی‌بازان هم قرار گرفت. پس از کسب این محبوبیت، سازندگان تصمیم گرفتند تا آن را برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ویتا و اکس‌باکس وان نیز در دسترس قرار دهند و سپس شاهد افزایش بازی‌بازان نیز بودند. قابل ذکر است که استودیوی دات‌امو (DotEemu) وظیفه‌ی توسعه‌ی این عنوان را به عهده داشته است.

بازی Ys Origin در تاریخ ۱۰ مهر ۱۳۹۹ (۱ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی) راهی نینتندو سوییچ نیز خواهد شد و می‌تواند خبر خوبی برای دارندگان این کنسول باشد. استودیوی فالکام (Falcom) هم عرضه‌ی این نسخه را به عهده خواهد داشت. در پایان می‌توانید ویدئوی تازه‌ای از Ys Origin را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید