تاریخ انتشار نسخه‌ی کنسولی بازی Cloudpunk مشخص شد

۱۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

استودیوی مرج گیمز (Merge Games) امروز در جدیدترین خبر خود از تاریخ انتشار نسخه‌ی کنسولی بازی Cloudpunk رونمایی کرد. همچنین برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری از این نسخه در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Cloudpunk عنوانی در سبک‌های اکشن و ماجراجویی است که ابتدا در ماه آپریل امسال برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد و مورد استقبال عده‌ی زیادی از بازی‌بازان هم قرار گرفت. از همان زمان زمزمه‌هایی مبنی بر انتشار نسخه‌ی کنسولی این بازی به گوش می‌رسید که در نهایت این اخبار توسط تیم سازنده تایید شد. در این بازی باید کنترل شخصیتی به نام رانیا (Rania) را به دست گرفته و وارد سفینه‌ی عجیب خود شوید. سپس باید به گشت و گذار و کشف رمز و رازهای مختلف در شهر بپردازید و از یکی از جالب‌ترین عناوین این سبک لذت ببرید. چند ماه قبل هم نسخه‌ی فیزیکی این عنوان معرفی شد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مطالعه کنید. لازم به ذکر است که دو استودیوی آن لندز (on Lands) و مرج گیمز به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی Cloudpunk را به عهده داشته‌اند.

هر دو نسخه‌ی دیجیتالی و فیزیکی بازی Cloudpunk برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ قرار است در تاریخ ۲۴ مهر ۱۳۹۹ (۱۵ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی) به دست بازی‌بازان برسد. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این اثر، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. در پایان می‌توانید تریلری از نسخه‌ی کنسولی بازی Cloudpunk را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید