احتمال عرضه‌ی بسته الحاقی Black Panther برای Marvel’s Avengers وجود دارد

۱۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰

کریستال داینامیکس (Crystal Dynamycs)، استودیوی توسعه‌دهنده‌ی بازی مورد انتظار Marvel’s Avengers، به تازگی اشاره‌ای به شخصیت Black Panther کرده است که احتمالا مربوط به یک بسته الحاقی از این شخصیت می‌شود.

چندی پیش بود که چدویک بوزمن (Chadwick Boseman)، بازیگر نقش پلنگ سیاه در دنیای سینمایی مارول، به طرز غیرمنتظره‌ای فوت کرد. به همین سبب در آخرین رویداد War Table که مختص به بازی Marvel’s Avengers، توسعه‌دهندگان این بازی ادای احترامی به این بازیگر کردند:

طرفداران مارول، جهت احترام به قهرمان سقوط کرده، ما تصمیم گرفته‌ایم تا برنامه‌های خود برای رویداد امروز را تغییر دهیم. می‌دانیم که شما هم ما را درک می‌کنید و با ما هستید. مانند بسیاری از شما، ما هم از مرگ چدویک بوزمن بسیار ناراحت هستید.

به نظر می‌رسید که منظور کریستال داینامیکس از تغییر برنامه‌ها، ارائه‌ی نمایشی از این شخصیت در بازی باشید. اما در نهایت این اتفاق رخ نداد و در عوض شاهد تایید حضور Hawkeye و Kate Bishop بودیم. همین مسئله باعث شده است که احتمال عرضه‌ی بسته الحاقی Black Panther برای این بازی شدت بگیرد.

Marvel’s Avengers فردا برروی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. همچنین در آینده شاهد عرضه‌ی این بازی برروی کنسول‌های نسل آینده خواهیم بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید