تریلر زمان عرضه‌ی بازی Crusader Kings III منتشر شد

۱۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

در تریلر جدید علاوه‌بر نقدها و نمرات خوب بازی، استراتژی‌های بازی به نمایش گذاشته می‌شوند. یکی از این استراتژی‌ها، حیله‌گری است‌. در ادامه همراه گیمفا باشید.

بازی Crusader Kings III در حال حاضر از طریق فروشگاه استیم برای کاربران رایانه‌های شخصی در دسترس است. تریلر جدید موفقیت بازی از نظر منتقدان را به نمایش می‌گذارد و نشان می‌دهد برای دوام آوردن در دنیای بازی، علاوه‌بر استفاده از استراتژی‌های مناسب، باید حیله‌گر هم باشید.

نکته‌ی دیگری که وجود دارد این است که این‌بار، شخصیت ملکه روی تریلر صحبت می‌کند. در تریلرهای قبلی صدای پادشاه و قاتل (The Assassin) را می‌شنیدیم. این شخصیت‌ها، نماینده‌ی اطرافیانتان هستند: بعضی به شما وفادار می‌مانند و بعضی خیانت می‌کنند. برای موفق شدن در بازی، باید این نکات را در نظر داشته باشید و کاملا از آن‌ها آگاه باشید. در ادامه می‌توانید تریلر زمان عرضه‌ی بازی را تماشا کنید:

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P |دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

به گفته‌ی توسعه‌دهندگان، در بازی Crusader Kings III می‌توانید در نقش هر فرمانروایی که خواستید ظاهر شوید و مطابق میلتان بازی را پیش ببرید. البته در این میان با چالش‌های زیادی هم رو‌به‌رو خواهید شد. بازی جدید نسبت به قبل در زمینه‌ی هوش مصنوعی و عملکرد کلی بهبود یافته و استفاده از ماد برای آن راحت‌تر شده است.

برخی از ویژگی‌های بازی را در ادامه مشاهده می‌کنید:

  • می‌توانید خاندان و سلسله‌ی خودتان را ایجاد کنید و به نحوی که دوست دارید تاریخ را تغییر دهید.
  • می‌توانید با استفاده از زور و سلاح یا با روش‌های دیگر اطرافیان را تسلیم خود کرده و یک امپراطوری بزرگ تشکیل دهید.
  • داستان‌های جالب و عجیبی برای شما پیش خواهند آمد و باید با توطئه‌ها و اتفاقات مختلف مقابله کنید.
  • در طی بازی نکات و روش‌های بازی کردن را یاد می‌گیرید و راه‌هایی پیش‌رویتان می‌گذارند که شاید فکرش را هم نمی‌کردید.
  • همان ویژگی‌هایی که از یک بازی Crusader Kings انتظار دارید را تجربه خواهید کرد: درباریان سرکش را آرام می‌کنید، بر علیه دیگران توطئه می‌کنید، با قدرتمندان ازدواج می‌کنید و…

بازی Crusader Kings III هم‌اکنون در فروشگاه استیم در دسترس است و کاربران رایانه‌های شخصی می‌توانند آن را تجربه کنند. اگر به سری Crusader Kings علاقه دارید، می‌توانید با مراجعه به همین فروشگاه، نسخه‌ی دوم آن را به رایگان دریافت کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید