بازی Fire Tonight معرفی شد

۱۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

استودیوی رپتوید گیمز (Reptoid Games) امروز در خبر خوبی به معرفی بازی Fire Tonight پرداخت. همچنین جهت آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی از این بازی عرضه شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Fire Tonight را باید عنوانی در سبک‌های پازلی و داستان محور دانست که اتفاقاتی از سال ۱۹۹۰ را روایت می‌کند. این بازی در مورد دو شخص است که در شهری سوخته باید به دنبال هم بگردند و چالش‌های متنوع سر راهشان را هم حل کنند. بنابراین اگر از علاقه‌مندان به این آثار هستید، Fire Tonight می‌تواند تا حدی شما را سرگرم کند. قابل ذکر است که دو استودیوی رپتوید گیمز و وی داون دیپ (Way Down Deep) به ترتیب وظیفه‌ی توسعه و انتشار این عنوان را به عهده دارند.

بازی Fire Tonight قرار است در تاریخی نامشخص از اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گیرد. هنوز اطلاعات دیگری مانند قیمت و تاریخ دقیق انتشار این بازی مشخص نیست و باید منتظر اخبار دیگری از سوی تیم سازنده باشیم. همچنین این اثر در دو مراسم PAX Online 2020 و Tokyo Game Show 2020 قابل بازی خواهد بود. در پایان می‌توانید نخستین تریلر مربوط به Fire Tonight را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید