تریلر جدیدی از بازی Call of the Sea منتشر شد

۱۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

شرکت راو فیوری (Raw Fury) و استودیوی بلو گیمز (Blue Games) به‌تازگی تریلر جدیدی از بازی Call of the Sea را به اشتراک گذاشته‌اند.

بازی Call of the Sea عنوانی در سبک ماجراجویی اول شخص معمامحور است. وقایع این بازی در دهه‌ی ۱۹۳۰ میلادی جریان دارد. این عنوان داستان زنی به نام نورا (Norah) را روایت می‌کند که به دنبال همسر گمشده‌ی خود می‌گردد. اتفاقات این بازی در یک جزیره‌ی زیبا و در عین حال مرموز و عجیب رخ می‌دهد. بازی‌بازان در این جزیره‌ی زیبا فرصتی برای کاوش و کشف اسرار آن و رازهای آن را خواهند داشت.

خانم سیسی جونز (Cissy Jones) که پیش‌تر سابقه‌ی کار در عناوین Firewatch و The Walking Dead را دارد، وظیفه‌ی صداپیشگی شخصیت اصلی بازی Call of the Sea را برعهده خواهد داشت. این بازی نوید یک ماجراجویی همه جانبه‌ی داستان‌محور و سورئال را ارائه می‌دهد.

بازی Call of the Sea تا حدود زیادی از داستان‌های رمان‌های اچ.پی لاوکرفت (H.P LoveCraft) الهام پذیرفته است. استودیوی توسعه‌دهنده سعی دارد به جای قرار دادن المان‌های ترسناک و دلهره‌آور، تمرکز خود را برروی بخش سورئال بگذارد. این بازی نسبت به دیگر آثار اقتباس شده از اچ.پی لاوکرفت همانند Call of Cthulhu از ترس کمتری برخوردار است.

در ادامه می‌توانید تریلر جدید منتشر شده از گیم‌پلی بازی Call of the Sea را مشاهده کنید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Call of the Sea در تاریخی نامشخص برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید