Cyberpunk 2077 برای نصب به ۲۰۰ گیگابایت فضای خالی نیاز ندارد؛ سیستم مورد نیاز به‌زودی اعلام می‌شود

۱۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

حدود دو ماه دیگر تا انتشار بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 باقی مانده و بسیاری از علاقه‌مندان منتظر تجربه‌ی این اثر هستند. روز گذشته کارت‌های گرافیکی سری RTX 30 به صورت رسمی معرفی شدند و در کنار آن ویدئویی از این عنوان با نمایش قابلیت‌های این کارت‌های گرافیکی منتشر شد. در طول نمایش این کارت‌های گرافیکی، صفحه‌ای ظاهر شد که به حجم ۲۰۰ گیگابایتی این بازی اشاره داشت. با این حال به نظر می‌رسد این موضوع صحت ندارد.

آقای مارسین موموت (Marcin Momot)،مدیر بخش انجمن استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED)، با انتشار پیامی در توییتر اعلام کرد که حجم بازی Cyberpunk 2077 در حدود ۲۰۰ گیگابایت نخواهد بود. وی همچنین اعلام کرد که سیستم مورد نیاز این عنوان به‌زودی اعلام خواهد شد.

متن پیام توییتری مارسین موموت:

درحالی‌که هنوز سیستم مورد نیاز بازی Cyberpunk 2077 اعلام نشده است، می‌خواهم این موضوع را روشن کنم که این عنوان برای اجرا به فضای خالی۲۰۰ گیگابایتی نیاز ندارد. می‌توانید انتظار داشته باشید که فضای مورد نیاز این بازی با عناوین روز هم‌تراز باشد.

با توجه به صحبت‌های مارسین موموت در مورد حجم عناوین روز، ممکن است بازی Cyberpunk 2077 در هنگام پس نصب به ۷۰ الی ۹۰ گیگابایت فضای خالی نیاز داشته باشد.

Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۹ آبان ۱۳۹۹ (۱۹ نوامبر ۲۰۲۰) در دسترس دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت. نسخه‌ی استیدیای این عنوان در اواخر سال جاری میلادی و نسخه‌‌های پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس نیز در تاریخی نامشخص عرضه خواهد شد. شما می‌توانید تریلر مربوط نمایش قابلیت‌های کارت‌های گرافیکی جدید انویدیا در این بازی را از طریق این نشانی مشاهده کنید. همچنین قسمت جدید از Night City Wire در رویداد Tokyo Game Show 2020 برگزار خواهد شد و در آن شاهد اخبار و اطلاعات جدیدی از این بازی خواهیم بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید