تاریخ انتشار بازی ScourgeBringer مشخص شد

۱۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

شرکت فلاینگ اُک گیمز (Flying Oak Games) که در گذشته اطلاعاتی را پیرامون بازی ScourgeBringer در دسترس قرار داده بود، امروز از تاریخ دقیق عرضه‌ی آن برروی پلتفرم‌های مختلف رونمایی کرد. همچنین ویدئویی در این زمینه منتشر شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

عناوین دوبعدی هنوز هم نزد بسیاری از بازی‌بازان از محبوبیت بالایی برخوردار هستند و اکثر آن‌ها یاد و خاطره‌ی آثار قدیمی را برای ما زنده می‌کنند. ScourgeBringer نیز یکی از بازی‌های دوبعدی و پلتفرمر است که پیش‌بینی می‌شود مورد استقبال بازی‌بازان قرار گیرد. قابل ذکر است که دو استودیوی فلاینگ اُک گیمز و دیر ویلجرز (Dear Villagers) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این اثر را به عهده دارند. در مراسم Gamescom 2020 هم شاهد انتشار تریلری از بازی بودیم که برای تماشای آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

بازی ScourgeBringer قرار است به‌زودی از دسترسی زودهنگام خارج شده و در تاریخ ۳۰ مهر ۱۳۹۹ (۲۱ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر شود. ضمنا نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ این بازی هم در دست توسعه قرار دارد و به همین دلیل، هنوز تاریخ دقیقی برای آن اعلام نشده است. در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت تازه‌ترین ویدئوی مربوط به این عنوان اقدام کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید