گیفت کارت
گیفت کارت

نبرد غول‌پیکرها | نقدها و نمرات بازی Iron Harvest

۱۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

بازی Iron Harvest امروز برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر شد و ظاهرا تا این جا مورد استقبال عده‌ی زیادی از بازی‌بازان و منتقدان نیز قرار گرفته است. به همین منظور، توصیه می‌کنیم در ادامه شاهد نقدها و نمرات این عنوان باشید.

Iron Harvest از سری عناوین جالب به سبک استراتژی است که اتفاقاتی تخیلی مربوط به سال ۱۹۲۰ را روایت می‌کند؛ زمانی که جنگی بزرگ به پایان رسیده و اکثر شهرهای اروپایی به ویرانه تبدیل شده‌اند. حال شما باید از فرصت استفاده کرده و حملات و ضدحملات خوبی در مقابل رقبا داشته باشید. این بازی به شما اجازه می‌دهد تا روبات‌های غول پیکری را کنترل کرده و از آن‌ها برای پیروزی در برابر دشمنان بهره ببرید. این عنوان از حالت‌های متنوعی هم برخوردار است که بخش چندنفره‌ی آن را باید در نوع خود بهترین دانست.

شایان ذکر است که دو استودیوی کینگ آرت (KING Art) و دیپ سیلور (Deep Silver) به ترتیب وظیفه‌ی توسعه و عرضه‌ی Iron Harvest را به عهده داشته‌اند. همچنین استودیوی سازنده، در امر انتشار این بازی سهیم بوده است. بازی ذکر شده در اکثر حالت‌ها به اینترنت نیاز دارد و آنلاین است. پیشنهاد می‌کنیم این بازی را با دوستان و یا سایر بازی‌بازان انجام داده و از تجربه‌ی آن لذت ببرید. از این نکات که بگذریم، بهترین سایت‌های مربوط به بازی‌های ویدئویی نقدها و نمراتشان را در مورد Iron Harvest به دست بازی‌بازان رسانده‌اند که در ادامه آن‌ها را بررسی خواهیم کرد.

IGN ITALIA 9/10

شما تجهیزات لازم برای آغاز نبردهای نفس‌گیر و جذاب را در Iron Harvest دارید. علاوه‌بر آن، می‌توانید از روبات‌های غول‌پیکری برای تسهیل پیروزی‌ها استفاده کنید. آیا به چیز دیگری هم می‌توان نیاز داشت؟

The Games Machine 8.2/10

شاید Iron Harvest بازی فوق‌العاده‌ای نباشد، اما حالت‌های متنوعی دارد که بخش تک‌نفره‌ی آن را هم نباید از دست داد. از ویژگی‌های خوب این عنوان باید به گیم‌پلی هیجان انگیز و وجود شش نقشه‌ی متنوع برای نبردها اشاره داشت.

PC Gamer 8.2/10

گیم‌پلی بازی Iron Harvest به کندی پیش می‌رود و همین قضیه شاید موجب اذیت شدن بازی‌بازان شود. با این حال، این اثر در نوع خود بی‌نظیر است و با توجه به قیمت آن، کاملا ارزش بازی کردن را دارد.

GAME SKINNY 8/10

گزینه‌های فراوانی در تنظیمات بازی Iron Harvest وجود دارد که بازی‌بازان می‌توانند نسبت به تغییر آن‌ها و عوض کردن حال و هوای گیم‌پلی اقدام کنند. جدا از برخی مشکلات، این بازی در آینده به یکی از خاطره‌انگیزترین آثار استراتژی محور برای ما تبدیل خواهد شد.

Wccftech 8/10

واضح است که تیم سازنده برای ساخت Iron Harvest از عناوینی نظیر Company of Heroes الهام گرفته است. بنابراین Iron Harvest را به تمام دوست داران عنوان ذکر شده پیشنهاد می‌کنیم. سیستم مبارزات، مراحل، چالش‌ها و بخش چندنفره در این بازی به خوبی طراحی شده است و بازی‌باز از آن‌ها لذت خواهد برد. البته این عنوان باگ‌هایی نیز دارد که ممکن است کمی از آن لذت کاسته شود.

GameWatcher 8/10

پس از Company of Heroees 2، دیگر از عنوان استراتژی محوری لذت نبردیم؛ تا این که سر و کله‌ی Iron Harvest پیدا شد. البته بیایید از مقایسه‌ها دست برداریم و تنها به تجربه‌ی این اثر خوش ساخت بپردازیم. بخش‌های متنوع این بازی عالی هستند و برای علاقه‌مندان به سبک مذکور جالب توجه خواهند بود. از گیم‌پلی بامزه‌ی این بازی نیز نباید به راحتی عبور کرد.

SpazioGames 7.5/10

Iron Harvest یک بازی استراتژی محور است که سازندگان برای توسعه‌ی آن از نکات آثار کلاسیک استفاده کرده‌اند. همچنین ویژگی‌های زیادی از بازی Company of Heroes در این عنوان دیده می‌شود.

EVERYEYE.IT 7/10

گیم‌پلی جالب و تخیلی بودن بازی Iron Harvest را باید از برجسته‌ترین ویژگی‌های آن به حساب آورد که بازی‌بازان را ذوق‌زده خواهد کرد. امیدوار هستیم که در آینده شاهد عرضه‌ی نسخه‌های دیگری از آن باشیم.

Game Rant 7/10

تماشای نحوه‌ی مبارزه‌ی روبات‌ها در Iron Harvest بسیار جالب است و توصیه می‌کنیم این بخش را به هیچ وجه از دست ندهید. البته این بازی مشکلات فراوانی در گیم‌پلی هم دارد که باید دید واکنش تیم سازنده در این خصوص چه خواهد بود.

CULTURED VULTURES 5/10

شاید Iron Harvest عنوان بدی نباشد، اما سازندگان بیش از حد به مسائل تخیلی پرداخته‌اند. این بازی نسبت به عناوین هم سبک خود بسیار معمولی است و نکته‌ی برجسته و خاصی را در آن مشاهده نمی‌کنیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید