یکی از طرفداران عنوان Overwatch را به یک بازی مبارزه‌ای تبدیل کرده است

۱۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

به تازگی یکی از طرفداران خوش ذوق بازی Overwatch تصمیم گرفته است مدی (Mode) را برای این عنوان طراحی کند که به کلی سبک بازی را از یک اثر تیراندازی اول شخص به یک بازی مبارزه‌ای (Fighting) تبدیل می‌کند. در ادامه همراه ما باشید تا نگاهی دقیق‌تر به این مد طراحی شده داشته باشیم.

بازی Overwatch در سال ۲۰۱۵ برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتم توسط شرکت بلیزارد انترتینمنت (Blizzard Entertainment) منتشر شد و توانست توجه بسیاری از منتقدین و بازی‌بازان را به خود جلب کند و همین‌طور با وجود رقبایی همچون Uncharted 4، موفق به دریافت جایزه بهترین بازی سال در مراسم The Game Awards شود‌.

اگر چه سال‌ها از زمان انتشار این اثر می‌گذر و تعداد بازی‌بازان این عنوان نسبت به گذشته کاهش پیدا کرده است، اما مطمئناً تعداد قابل توجهی از بازی‌بازان همچنان مشغول تجربه‌ی این بازی هستند. یکی از دلایلی که باعث محبوبیت بسیار زیاد بازی Overwatch شد، شخصیت‌های بسیار جالبی بود که اعضای استودیو‌ی بلیزارد دست به خلق آن‌ها زدند. اگرچه تا کنون شرکت بلیزارد چندین انیمیشن کوتاه در رابطه با شخصیت‌های موجود داخل بازی و پیشینه‌ی آن‌ها منتشر کرده است اما به قدری شخصیت‌های بازی Overwatch نزد طرفداران این عنوان محبوب هستند که بسیاری از بازی‌بازان همواره خواهان این موضوع هستند که در آینده آثار بیشتری از جمله بازی و انیمیشن با حضور این شخصیت‌ها تولید شود.

حال به تازگی یکی از طرفداران بازی Overwatch که در یوتیوب (YouTube) با نام کاربری qtpiheart شناخته می‌شود، با استفاده از ورک‌شاپ (Workshop) قدرتمند این عنوان دست به انتشار مدی برای این اثر، تحت عنوان Overwatch Fight Club زده است که Overwatch را از یک عنوان تیراندازی اول شخص به یک بازی مبارزه‌ای تبدیل می‌کند. در ادامه شما می‌توانید ویدئویی که این شخص از مد طراحی شده منتشر کرده است مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

همان‌طور که در این ویدئو مشاهده کردید در حال حاضر تنها کاراکتر اصلی قابل بازی در این عنوان شخصیت دووم‌فیست ( Doomfist) است که البته قابلیت احضار تعدادی از مبارزان دیگر به صورت موقت را دارد.

با توجه به نحوه‌ی نام‌گذاری این مد ((Overwatch Fight Club (ver 1.0.0) انتظار می‌رود در آینده در صورت استقبال بازی‌بازان از این مد، شاهد اضافه شدن شخصیت‌های بیشتری به عنوان مبارز اصلی و یا کمکی و همین‌طور مکان‌های بیشتری برای مبارزات باشیم. اگرچه مطمئناً از آنجا که در بازی Overwatch، شخصیت‌ها برای انجام مبارزات رو در رو دو بعدی طراحی نشده‌اند، متعادل کردن قدرت آن‌ها برای داشتن مبارزه‌ای برابر کار بسیار دشواری است و در نتیجه نیاز به صرف زمان فراوان دارد. با این حال همچان پیاده‌سازی این موضوع، حداقل برای تعدادی از شخصیت‌های دیگر این بازی کار غیر ممکنی به نظر نمی‌رسد.

همچنین شما هم‌اکنون می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت ورک‌شاپ بازی Overwatch، این مد را که هم‌اکنون به محبوب‌ترین مد بازی تبدیل شده است، با نام  Overwatch Fight Club دریافت کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید