بسته‌ی الحاقی AWE بازی Control اشاراتی به عنوان احتمالی Alan Wake 2 دارد

۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

آخرین بسته‌ی الحاقی بازی تحسین شده‌ی استودیوی رمدی (Remedy) یعنی Control که AWE نام داشت، حاوی اطلاعات و موارد مخفی است که اشاراتی به توسعه و حتی تاریخ انتشار احتمالی بازی Alan Wake 2 دارد.

این خبر ممکن است حاوی مواردی باشد که محتوای بازی Alan Wake و بسته‌ی الحاقی AWE را فاش می‌کند. بنابراین اگر تاکنون این بازی و این بسته‌ی الحاقی را تجربه نکردید، پیشنهاد می‌کنیم که از مطالعه‌ی آن چشم پوشی کنید

از آنجا که استودیوی رمدی پس از عرضه‌ی بسته‌ی الحاقی AWE که خود مخففی از کلمات Altered World Event است به صراحت اعلام کرد که این بسته‌ی الحاقی به عنوان کلید شروع پروژه‌ی جهان‌های متصل بازی‌های رمدی عمل خواهد کرد. در واقع، از آنجا که این بسته‌ی الحاقی به Jesse Faden مأموریت می‌دهد تا اعمالی که رابطه‌ی مستقیم با شخصیت Dr. Hartman ،Alan Wake، Andersons و Thomas Zane دارند را انجام دهد که به وضوح به بازی Alan Wake در سال ۲۰۱۰ اشاره دارند.

همچنین، در این بسته‌ی الحاقی شخصیت Alan Wake با Jesse از طریق Hotline ارتباط برقرار کرده و از او می‌خواهد تا به بخش تحقیقات ساختمان رفته و موجودی عجیب و غریب که در آن مکان قرار دارد را بررسی کند. همچنین می‌دانیم که دکتر Hartman برای بررسی بیشتر پدیده‌های ماوراء طبیعی سعی در همکاری با سازمان پلیس فدرال داشت. با این حال، سازمان FBC او را یک شخص خلافکار قلمداد کرده و تصمیم گرفته است که او را در خانه‌ای قدیمی حبس کند. علاوه‌براین درمیابیم که وی به‌وسیله‌ی تعهداتی خاص و درنظر گرفتن اینکه او دیگر تهدید محسوب نمی‌شود آزاد شده است.

اما پس از گذشت مدتی کوتاه Dr. Hartman که نتوانسته بود تا جلوی وسوسه‌ی خود را بگیرد، مجدداً به دریاچه‌ی Cauldron بازمی‌گردد تا نیروی تاریک در آنجا را دستخوش تغییراتی کند. اما با توجه به اینکه دکتر Hartman هم‌اکنون دوباره تهدید فراطبیعی قلمداد می‌شود، بار دیگر توسط سازمان FBC بازداشت و در بخش تحقیقات منطقه‌ای به نام “Bright Falls AWE” حبس شده است. اما او بار دیگر کارشکنی کرد و تمامی افراد حاضر در منطقه را به قتل رساند تا این بخش به‌طور کامل قرنطینه شود.

اما جالب‌ترین قسمت ماجرا به پس از شکست دادن دکتر Hartman بازمی‌گردد؛ لانگدون، شخصی که مسئول نظارت بر بخش Panopticon است، با Jesse تماس می‌گیرد و به او اخطار می‌کند که پدیده‌ی Altered World Event در چند سال آینده و در سال ۲۰۲۲ در Bright Falls آغاز خواهد شد. علاوه بر این، در آخرین پیامی که از Alan Wake دریافت می‌شود، به وضوح به این موضوع اشاره شده است که او قصد دارد تا داستانی درباره‌ی یک قهرمان بنویسد که او را از تاریکی مکانی که در انتهای بازی Alan Wake در آن گیر افتاده است، نجات دهد که منظور از آن قهرمان به وضوح Jesse Faden است.

از طرفی دیگر، رمدی با پس‌گیری حق نشر آی‌پی Alan Wake از مایکروسافت (Microsoft)، طرفداران این بازی را به‌شدت مشتاق عرضه‌ی نسخه‌ی دوم آن کرد. اما با این اوصاف می‌توانیم احتمال عرضه‌ی بازی جدید رمدی در سال ۲۰۲۲ را بسیار محتمل بدانیم؛ هرچند که ممکن است این بازی Alan Wake 2، Control 2 و یا عنوانی آمیخته با هر دو بازی باشد. در واقع با توجه به موارد ذکر شده، می‌توان حدس زد که این بازی جدید دنباله‌ای برای Control است که در جهان Alan Wake جریان دارد. علاوه براین اگر به نویسنده‌ی داستان این بسته‌ی الحاقی اطمینان دارید، پس شخصیت Jesse Faden قطعاً به عنوان آنتاگونیست این عنوان جدید ایفای نقش خواهد کرد که در واقع مغایرتی با وجود Alan Wake در این بازی هم ندارد.

بازی Control، هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید