Gamescom 2020 | تاریخ عرضه‌ی AWAY: The Survival Series مشخص شد

۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۷

در جریان رویداد Gamescom 2020، تریلر جدیدی از جدیدترین ساخته‌ی استودیوی بریکینگ والز (Breaking Walls) منتشر و تاریخ عرضه‌ی آن مشخص شد. همراه گیمفا باشید.

AWAY: The Survival Series عنوان ماجراجویی سوم‌شخصی است که در اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی برروی پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. این بازی بر اساس مستندات واقعی از طبیعت ساخته شده است و شما را به ماجرایی نفس‌گیر در دل طبیعت وحشی می‌برد. وقایع داستان در آینده‌ای دور اتفاق می‌افتند؛ جایی که بی‌توجهی بشریت، سلسله‌ای از فجایای طبیعی را به وجود آورده است. شما در این بازی در نقش یک سنجاب، از میان مناطق خطرناک و طوفانی به مناطق ایمن سفر می‌کنید و همانطور که از عنوان بازی مشخص است، برای بقا و زنده ماندن نبردی را علیه طبیعت آغاز می‌کنید. خطراتی در این سفر در کمین شما هستند و طوفان هم نقش مهمی در نابودی شما ایفا می‌کند؛ چنانکه صفحه‌ی استیم این بازی، آن را اینگونه توصیف می‌کند:

طوفانی در راه است!

سنجاب بازی در تلاش است تا خانواده‌ی خود را نجات دهد و با پیشروی در داستان بازی، بیشتر در عمق طبیعت وحشی فرو می‌رود. او همواره با محیط‌های جدید، چالش‌های جدید و دشمنان جدید برخورد می‌کند. از مکانیزم‌های مهم گیم‌پلی بازی که نقش به‌سزایی در بقا دارند، می‌توان به قابلیت بالا رفتن از درختان، سر خوردن، استتار کردن و صدالبته جنگیدن اشاره کرد.

دنیای بازی دنیایی واقع‌گرایانه و طبیعی است و شما با طیف متنوعی از حیوانات برخورد می‌کنید. اما نکته‌ی جالب‌توجه این است که برخی از این موجودات، در گروه شخصیت‌های قابل‌بازی جای دارند و شما می‌توانید طبیعت را از دریچه‌ی دید آن‌ها تجربه کنید. این حیوانات شامل سوسک، مارمولک و روباه و … می‌شوند.

موسیقی نقش مهمی در بازی ایفا می‌کند و برای این مهم مایک رازنیک (Mike Raznick)، شخصی که جوایز متعددی را برای مستند‌های Life و Planet Earth II به دست آورده است، در مقام آهنگساز AWAY: The Survival Series قرار دارد. برای آشنایی بیشتر با داستان و فضای این بازی، تریلر آن را در قسمت پایین مشاهده کنید.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید