گیفت کارت
گیفت کارت

کوهنوردی لذت‌بخش | نقدها و نمرات بازی A Short Hike

۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

اگر از دوست داران A Short Hike باشید، حتما می‌دانید که این بازی ابتدا اوایل امسال برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت. از همان زمان زمزمه‌هایی مبنی بر عرضه‌ی این بازی برروی نینتندو سوییچ به گوش می‌رسید که در نهایت این اخبار از سوی تیم سازنده تایید شد. حال A Short Hike در اختیار دارندگان کنسول ذکر شده قرار گرفته است و در همین راستا، در ادامه می‌توانید نقدها و نمرات این نسخه را مشاهده کنید.

A Short Hike را می‌توان عنوانی ماجراجویی به حساب آورد که در آن باید وسایل مورد نیاز خود را برداشته و وارد طبیعتی بکر شوید. سپس باید به ورزش کوهنوردی در منطقه‌ای به نام Hawk Peak پرداخته و لحظات خوشی را به ارمغان آورید. در بین راه هم نکات فراوانی برای کشف وجود دارد که شما را هیجان‌زده خواهد کرد. همچنین می‌توانید با دیگر کوهنوردان در مسیر همراه شده و دوستان خوبی پیدا کنید. شاید در ادامه به کمک هر یک از آن‌ها هم نیاز داشته باشید. از ویژگی‌های جذاب بازی هم باید به موسیقی‌های دلنشین آن که اثر مارک اسپارلینگ (Mark Sparling) هم هست، اشاره نمود. بنابراین اگر از علاقه‌مندان به آثار این سبک هستید، A Short Hike را به هیچ وجه از دست ندهید.

گفتنی است که دو استودیوی آدامگریو (adamgryu) و ویپورویل لیمیتد (Whippoorwill Limited) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را به عهده داشته‌اند. ضمنا این عنوان فاقد هرگونه بخش آنلاین و چندنفره بوده و تمامی قسمت‌ها باید به صورت آفلاین و تک‌نفره طی شود. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، برترین منتقدان حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی نقدها و نمراتشان را پیرامون A Short Hike در دسترس قرار داده‌اند که در ادامه نگاهی به آن‌ها خواهیم داشت.

NintendoWorldReport 9.5/10

A Short Hike عنوانی است که بدون شک آن را می‌توانیم به همه‌ی بازی‌بازان پیشنهاد کنیم. تجربه‌ی این بازی کوتاه اما بسیار لذت‌بخش است و نکات فراوانی را به ما آموخت. در این بازی آزادی عمل زیادی دارید و به دلیل همین انتخاب‌ها است که تصمیم داریم چند بار به تجربه‌ی آن بپردازیم.

Pure Nintendo 9/10

A Short Hike اثری است که تمام خانواده می‌توانند آن را تجربه کرده و لذت ببرند. سازندگان برای ساخت این بازی از ویژگی‌های آثار قدیمی و جدید استفاده کرده‌اند. در این بازی می‌توانید کشف کنید، سرگرم شوید و با کاراکترهای زیادی به گفتگو بپردازید. مطمئن باشید که از تجربه‌ی آن پشیمان نخواهید شد.

Metro.co.uk 8/10

A Short Hike را باید یک ماجراجویی کوچک و سرگرم کننده به حساب آورد که قطعا لحظات خوشی را برایتان به ارمغان خواهد آورد. کاراکترها در این بازی زیاد هستند و هر یک ویژگی‌ها و تفکرات خاص خود را دارند. ای کاش گیم‌پلی این عنوان طولانی‌تر بود تا زمان بیشتری را صرف آن می‌کردیم.

Nintenderos 8/10

بازی A Short Hike یک تجربه‌ی بامزه ، کوتاه و زیبا است که با گیم‌پلی دوست داشتنی خود، می‌تواند عده‌ی زیادی را به خود جذب کند. تیم سازنده در ساخت این عنوان از برخی از عناوین هم سبک الهام گرفته که این قضیه به جذاب‌تر شدن آن هم کمک کرده است.

Meristation 8/10

کنترل شخصیت اصلی و دیگر چیزها در بازی A Short Hike بسیار ساده است و همین ساده بودن باعث جلب رضایت بازی‌بازان می‌شود. شما در طول بازی مهارت‌های زیادی می‌آموزید و اگر قصد کوهنوردی واقعی را داشته باشید، قطعا به کارتان خواهد آمد. تنها مشکل این بازی، کوتاه بودن آن است که البته چندان هم به چشم نمی‌آید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید