تاریخ انتشار نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Deemo Reborn مشخص شد

۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۵

تیم سازنده‌ی Deemo Reborn که در گذشته از انتشار بازی Deemo Reborn برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی خبر داده بود، امروز تاریخ دقیق عرضه‌ی آن را مشخص کرد. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این خصوص باشید.

تا به حال نسخه‌هایی از سری Deemo عرضه شده و مورد استقبال بازی‌بازان هم قرار گرفته است. Deemo Reborn نام یکی از این نسخه‌ها است که ابتدا در سال ۲۰۱۹ برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار گرفت. این بازی داستان دختری جوان را روایت می‌کند که به دلایل عجیبی از آسمان به زمین سقوط می‌کند و باید راهش را برای بازگشت به خانه پیدا کند. اطلاعات بیشتر در مورد داستان این عنوان را می‌توانید از طریق این نشانی مطالعه کنید. گفتنی است که استودیوی رایارک (Rayark) وظیفه‌ی ساخت و انتشار Deemo Reborn را به عهده داشته است.

طبق اعلام سازندگان، مطلع شدیم که بازی Deemo Reborn قرار است در تاریخ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ (۴ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی هم منتشر شود. ضمنا این نسخه تمام بسته‌های الحاقی که تاکنون برای بازی عرضه شده است را هم شامل خواهد شد. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون Deemo Reborn، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید