جستجو در سیاره‌ی ناشناخته | نقدها و نمرات بازی Sheepo

۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

بازی Sheepo امروز در اختیار دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار گرفت. همچنین شایعاتی مبنی بر انتشار نسخه‌ی کنسولی این بازی به گوش می‌رسد که باید دید واکنش سازندگان در این خصوص چه خواهد بود. نقدها و نمرات این عنوان هم امروز منتشر شد که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

Sheepo از سری عناوین اکشن و پلتفرمر به صورت دوبعدی است که در آن کنترل شخصیتی بامزه به همین نام را به دست خواهید گرفت. شما در این بازی می‌توانید در سیاره‌ای عجیب و ناشناخته کاوش کنید و به رمز و رازهای فراوانی هم پی ببرید. همچنین قادر هستید تا دوستان زیادی را یافته و با دشمنانی که قصد دارند تا مانع شما شوند، مبارزه کنید. بنابراین اگر از دوست داران عناوین این سبک هستید، Sheepo می‌تواند شما را تا مدتی سرگرم کند.

لازم به ذکر است که دو استودیوی کایل تامسون (Kyle Thompson) و تی‌بی‌ای (TBA) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی Sheepo را به عهده داشته‌اند. ضمنا این بازی فاقد هرگونه بخش آنلاین و چندنفره بوده و تمامی قسمت‌ها باید به صورت آفلاین و تک‌نفره طی شود. از این نکات که بگذریم، بهترین منتقدان مربوط به بازی‌های ویدئویی نقدها و نمراتشان را در خصوص این بازی عرضه کرده‌اند که بد نیست در ادامه آن‌ها را مرور کنیم.

SCREEN RANT 9/10

Sheepo یک بازی مهیج و پرتحرک برای بازی‌بازان است که همچون یک هدیه نباید آن را از دست بدهند. از تصاویر هنری فوق‌العاده‌ی این بازی نباید به راحتی عبور کرد. در مجموع بازی‌بازان می‌توانند چند ساعت را با Sheepo سرگرم شده و اوقات خوشی را به ارمغان آورند.

PC Invasion 8.5/10

صحنه‌های اکشن جذاب، گیم‌پلی دوست داشتنی، سطوح متنوع دشواری را باید از برترین ویژگی‌ها بازی Sheepo به حساب آورد که طرفداران این سبک را به خود جذب خواهد کرد. این بازی کوتاه است اما به حد کافی بازی‌بازان را سرگرم می‌کند.

Finger Guns 6/10

Sheepo داستان و مفهوم بسیار خوبی دارد و در آن از معماها و ایده‌های خلاقانه‌ای هم استفاده شده است. متاسفانه بزرگ‌ترین ایراد این بازی، کوتاه بودن است و تنها با صرف کمتر از پنج ساعت می‌توانید آن را به پایان برسانید.

GameSpew 6/10

Sheepo یک بازی نسبتا جذاب است، اما هر چه بازی‌باز بیشتر درون آن کاوش کند، متوجه تکراری بودن محیط خواهد شد. این بازی پایان جالبی هم ندارد و ای کاش سازندگان وقت بیشتری را صرف آن می‌کردند. به هر شکل اگر از هواداران عناوین اکشن و پلتفرمر هستید، این اثر ارزش یک بار امتحان را دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید