Call Of Duty: Black Ops – Cold War باعث “سرزنده‌تر شدن” Warzone خواهد شد

۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰

در حالی که هواداران هیجان زیادی برای تجربه‌ی نسخه‌ی جدید مجموعه‌ی Call Of Duty تحت عنوان Black Ops – Cold War دارند، همچنان ابهاماتی پیرامون سرنوشت عنوان فرعی Warzone وجود دارد. اخیر سازندگان در مصاحبه‌ای از این موضوع و آینده‌ی این بتل‌رویال محبوب سخن گفته‌اند. همراه گیمفا باشید.

دیروز به‌صورت رسمی از Call Of Duty: Black Ops – Cold War رونمایی شد. رونمایی از این عنوان، سنت دیرینه‌ی اکتیویژن یعنی عرضه‌ی نسخه‌ی جدید مجموعه‌ی Call Of Duty به‌صورت سالانه را ادامه داد. اما این سنت دستخوش تغییراتی جالب‌توجهی هم شده است؛ علاوه بر یک نسخه‌ی جدید، عنوان رایگان Warzone هم در دسترس بازی‌بازان قرار دارد که بنا به گفته‌ی سازندگان، پشتیبانی از این بازی حتی با عرضه‌ی نسخه‌های آتی این مجموعه ادامه پیدا خواهد کرد. با این حال، کیفیت این پشتیبانی هنوز برای بازی‌بازان نامشخص بود که جو سیکات (Joe Cecot) از اعضای استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) در مصاحبه با Redbull به شفاف‌سازی پیرامون این موضوع پرداخت:

بعد از رونمایی اخیر از Call Of Duty: Black Ops – Cold War، قطعا فرصت‌هایی برای تلفیق محتوای آن [با Warzone] وجود دارد تا Warzone را به سوی پیشرفت هدایت کنیم.

من واقعا هیجان‌زده هستم و ما همچنان مشغول کار بررروی آن هستیم. [هنوز]جزییاتی در دسترس نداریم اما من فکر می‌کنم که این موضوع باعث سرزنده‌تر شدن Warzone خواهد شد.

اینطور که به نظر می‌رسد، اینفینیتی وارد قصد دارد تا بازی را همگام به نسخه‌های جدید تکامل دهد تا در نهایت تجربه‌ای بسیار کامل‌تر از آنچه اکنون هست را در اختیار بازی‌بازان قرار دهد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید