گیفت کارت
گیفت کارت

فضای مورد نیاز Call of Duty: Black Ops Cold War مشخص شد

۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰

نسخه‌های اخیر منتشر شده از سری محبوب و پرطرفدار Call of Duty همگی با مشکل فضای ذخیره‌سازی بسیار بزرگ خود مشکلاتی را برای کاربران به وجود آورده بودند و با توجه به اطلاعات جدید منتشر شده، به نظر می‌رسد جدیدترین نسخه‌ی سری یعنی Call of Duty: Black Ops Cold War نیز قصد ندارد به این مشکل پایان دهد.

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War مدتی پیش به صورت رسمی معرفی شد و حالا شاهد اضافه شدن بازی به فروشگاه مایکروسافت هستیم. در صفحه‌ی رسمی جدیدترین نسخه از سری Call of Duty در این فروشگاه، فضای مورد نیاز برای دانلود و نصب بازی نیز ذکر شده است. با توجه به اطلاعات منتشر شده، کاربران در روز نخست به حدود ۱۰۰٫۴ گیگابایت فضا نیاز خواهند داشت تا بتوانند بازی Call of Duty: Black Ops Cold War را تهیه و تجربه کنند. اگرچه این موضوع که برای تجربه‌ی جدیدترین نسخه از سری محبوب Call of Duty به چنین فضای زیادی نیاز خواهیم داشت کمی ناامید کننده است ولی با توجه به سایز فایل‌های نسخه‌ی قبلی بازی، احتمالا کسی با دیدن این اعداد غافل‌گیر نخواهد شد.

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War در تاریخ ۲۳ آبان ماه سال جاری (۱۳ نوامبر سال ۲۰۲۰ میلادی) در دسترس کاربران پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان قرار خواهد گرفت.

براساس اطلاعات منتشر شده، کاربران این کنسول‌ها می‌توانند با پرداخت ۱۰ دلار هزینه‌ی اضافی، این بازی را برروی کنسول‌های نسل بعد نیز تجربه کنند. با توجه به این که بازی Call of Duty: Black Ops Cold War با نرخ فریم ۱۲۰ و رزولوشن ۴K برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس اجرا می‌شود، پرداخت این هزینه‌ی اضافی می‌تواند تجربه‌ای متفاوت از این عنوان را در اختیار شما قرار دهد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید