ماد جدید Fall Guys به بازی The Elder Scrolls V: Skyrim اضافه شد

۱۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

یک سازنده‌ی ماد برای بازی The Elder Scrolls V: Skyrim مادی ساخته است که به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا بتوان حداکثر ۱۰ شخصیت Fall Guys را به صورت دنبال‌کننده در مراحل مختلف ببرند.

علی‌رغم اینکه نه سال از انتشار این بازی گذشته، جامعه‌ی پیرامون این بازی هنوز فعال است. برای آنکه این بازی را همچنان جالب و جذاب نگه دارند، بسیاری از بازی‌بازان سعی کردند که مادهایی خلاقانه بسازند، مانند مادی که به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا با شخصیت Sylvanas (از World of Warcraft) بازی کنند. در حالی که آخرین ماد ساخته شده، مخصوص شخصیت بازی‌باز نیست، بلکه برای دنبال‌کننده هاست که شخصیت لوبیای ژله‌ای از بازی Fall Guys را به قله‌های برفی The Elder Scrolls V: Skyrim می‌آورد.

با توجه به محبوبت بازی Fall Guys در سراسر جهان، طی یک هفته از زمان انتشار، این بازی فقط در استیم (Steam) از دو میلیون بازی‌باز پشتیبانی کرد و این باعث شد تا بزرگ‌ترین راه‌اندازی استیم دیوالور دیجیتال (Steam Devolver Digital) در کل تاریخ باشد.

به لطف ماد جدید ساخته شده توسط m150، بازی‌بازان هم‌اکنون می‌توانند شخصیت‌های رنگارنگ Fall Guys را به عنوان دنبال‌کننده در بازی The Elder Scrolls V: Skyrim تجربه کنند. کسانی که ماد را نصب می‌کنند امکان دارد حداکثر ده شخصیت را به عنوان دنبال‌کننده اضافه کرده و می‌توانند تمام سلاح‌های مختلف این بازی را به دست بگیرند، هر چند در این ماد قد شخصیت‌های Fall Guys کوتاه‌تر است.

سازنده‌ی ماد نیز اطمینان داد که آن‌ها از هیچ‌یک از دارایی‌های رسمی Fall Guys برای ساخت این ماد استفاده نکردند و خودشان این مدل‌های جذاب را ساخته‌اند. حتی اگر بازی‌بازان نتوانند مانند Portal 2 از پوسته‌های مختلف برای مدل‌های Fall Guys استفاده کنند، آن‌‌ها می‌توانند زره‌های منحصر‌به‌فرد و سرگرم‌کننده‌ای در داخل بازی بسازند.

این ماد، تنها مادی نیست که از بازی Fall Guys ساخته شده است. جارون جانسون (Jaron Johnson)، سازنده‌ی بازی تقلیدی Dungeons and Dragons به نام Monsters of Muka، در نسخه پنجم این بازی، مرحله‌ای مسابقه‌ای با شخصیت‌های Fall Guys اضافه کرده است. به نظر می‌رسد که این لوبیاهای ژله‌ای دوست‌داشتنی در هر نقطه از اینترنت ممکن است ظاهر شوند.

اگر از این ماد استقبال زیادی شود، احتمال دارد بتسدا (Bethesda)، توسعه‌دهنده‌ی این بازی، پوسته‌ی اختصاصی خود را (Dovahkiin) بگیرد. در حال حاضر، Fall Guys در توییتر رسمی خود میزبان مسابقه‌ی خیریه است و کسی که پیشنهاد بالاتری دهد، لباس شخصی خود را در این بتل رویال دریافت می‌کند. با توجه به بالاترین پیشنهاد فعلی اف‌جی‌تیو (FGTeev) با قیمت ۴۲۲,۲۲۲٫۲۲ دلار، به نظر می‌رسد که فرصتی است برای بتسدا تا با پیشنهادی ۵۰۰ هزار دلاری برنده‌ی این مسابقه شود و لباس Nords of The Elder Scrolls V: Skyrim را برای خود تضمین کند.

بازی The Elder Scrolls V: Skyrim برروی اکس‌باکس ۳۶۰، اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۳، پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید