شایعه: بازی در دست ساخت توسط انِشتیو Perfect Dark نخواهد بود اما در دنیای آن جریان دارد

۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

اوایل امروز یکی از منابع داخلی نسبتاََ معتبر اشاره‌هایی به پروژه‌ی در دست ساخت توسط استودیوی تازه‌ تاسیس اِنِشتیو (The Initiative) داشته است. طرفداران باور دارند که این سازنده برروی بازیابی Perfect Dark کار می‌کند اما هنوز چیزی به صورت رسمی مشخص نیست و گزارش جدید شایعه‌ی در دست توسعه بودن ریبوت Perfect Dark را رد می‌کند.

آقای جف گراب (Jeff Grubb) از وبسایت ونچربیت (VentureBeat) وارد حاشیه‌های خبری پیرامون اثر جدید اِنِشتیو شد و اطلاعاتی درباره‌ی آن منتشر کرد. او در ابتدا توضیح داد که ممکن است بازی جدید آن‌ها دقیقاََ Perfect Dark نباشد و تنها در جهان این عنوان روایت شود. وی در ادامه تاکید بیشتری بر این موضوع داشت که ما به هیچ عنوان با یک اثر جدید از سری Perfect Dark رو به رو نیستیم اگرچه المان‌های مختلفی را از آن قرض خواهد گرفت. آقای گراب در ادامه توضیح داد که بازی همانند رابطه‌ی بین Apex Legends و Titanfall خواهد بود.

اگر به این موضوع آگاه نیستید باید بگویم که Apex Legends در جهان بازی دیگر استودیوی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Etertainment) رخ می‌دهد و این دو اثر ارتباط مستقیمی با یکدیگر دارند اما در نهایت ازنظر روایتی ارتباط کمی میان آن‌ها دیده می‌شود. عنوان Apex Legends موارد زیادی را از Titanfall قرض گرفته است اگرچه باید دنیای Titanfall را عمیقاََ بشناسید تا متوجه‌ی ارتباط‌های داستانی شوید.

در هر صورت اثر جدید استودیوی اِنِشتیو به گونه‌ای اشاراتی به Perfect Dark خواهد داشت اما آقای گراب تقریباََ اطمینان دارد که نسخه‌ی جدیدی از این سری در دست ساخت قرار ندارد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید