تاریخ انتشار نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Witcheye مشخص شد

۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰

استودیوی دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) امروز در تازه‌ترین خبر خود از تاریخ دقیق انتشار بازی Witcheye برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی رونمایی کرد. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتری در این زمینه باشید.

Witcheye از سری عناوین جالب در سبک‌های اکشن و ماجراجویی است که در آن باید کنترل یک زن جادوگر را به عهده گرفته و برای رسیدن به اهداف بزرگ، راهی سفری طولانی شوید. بیش از ۵۰ مرحله در بازی وجود دارد که هرکدام مملو از دشمنان و معماهای متنوع است و نباید آن‌ها را از دست داد. این عنوان ابتدا در سال ۲۰۱۹ برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار گرفت و اگر از دوست داران سبک‌های ذکر شده هستید، هم‌اکنون می‌توانید آن را دانلود و تجربه کنید. قابل ذکر است که دو استودیوی مون کید (Moon Kid) و دیوالور دیجیتال به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار Witcheye را به عهده داشته‌اند.

مدت‌ها قبل شایعاتی مبنی بر عرضه‌ی بازی Witcheye برروی رایانه‌های شخصی منتشر شد که در نهایت تیم سازنده به تایید این اخبار پرداخت. حال دارندگان پلتفرم ذکر شده از تاریخ ۶ شهریور ۱۳۹۹ (۲۷ آگست ۲۰۲۰ میلادی) قادر به تجربه‌ی این اثر خواهند بود. انتشار این بازی برروی کنسول‌ها هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و باید منتظر اطلاعات بیشتر در آینده باشیم.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید