تاریخ انتشار بازی Ring of Pain مشخص شد

۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

استودیوی هامبل گیمز (Humble Games) امروز در جدیدترین خبر خود از تاریخ دقیق انتشار بازی Ring of Pain رونمایی کرد. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی این خبر باشید.

عده‌ی زیادی از بازی‌بازان هستند که همواره به تجربه‌ی عناوین کارت محور می‌پردازند و این سبک را سرگرم کننده و جذاب می‌دانند. Ring of Pain نیز می‌تواند یکی از همین بازی‌ها باشد که مانند دیگر عناوین به این سبک، در آن باید از کارت‌های مختلفی برای پیروزی در نبردها استفاده کنید. به جز کارت‌ها، آیتم‌های متنوع دیگری نیز در اختیارتان قرار می‌گیرد که در مسیر پیروزی می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید. دموی این عنوان هم‌اکنون برروی رایانه‌های شخصی در دسترس است و به وسیله‌ی آن قادر هستید تا بخش‌های مهمی را تجربه کنید. گفتنی است که دو استودیوی سیمون باکسر (Simon Boxer) و توایس دیفرنت (Twice Different) به طور مشترک وظیفه‌ی ساخت Ring of Pain را عهده‌دار هستند. ناشر این عنوان را هم باید شرکت هامبل گیمز دانست.

بازی Ring of Pain قرار است در تاریخ ۲۴ مهر ۱۳۹۹ (۱۵ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌ نینتندو سوییچ در دسترس قرار گیرد. هنوز اطلاعات دیگری از این بازی مشخص نیست اما به محض دریافت اخبار بیشتر، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید