عنوان Dead Cells برروی پلتفرم گوشی‌های هوشمند به‌روزرسان بزرگی دریافت می‌کند

۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰

به تازگی استودیوی موشن تواین (Motion Twin) خبر از ارائه‌ی به‌روزرسان‌های بزرگ و متنوعی برای عنوان پلتفرمر و تحسین‌شده‌ی خود یعنی Dead Cells داد و در کنار آن اعلام نمود که علاقه‌مندان به این اثر برروی پلتفرم گوشی‌های هوشمند خود قادر هستند تا این عنوان را با نصف قیمت خریداری نمایند.

طلق اطلاعات منتشر شده توسط استودیوی موشن تواین، نسخه‌ی پلتفرم گوشی‌های هوشمند بازی Dead Cells در کنار نسخه‌های پلتفرم‌های دیگر به‌روزرسانی بزرگ Legacy را دریافت خواهد کرد. ابن به‌روزرسان که بازی Dead Cells را به نسخه‌ی ۱٫۶ ارتقا خواهد داد، شامل ۵ باس‌فایت (Boss Cell) جدید و قدرتمند، محیط‌ها و مراحل تازه با طراحی کاملا منحصر به فرد، انواع دشمنان، سلاح‌های متنوع، توانایی‌ها و قدرت‌های ویژه‌ی شخصیت اصلی، جهش‌های جذاب و بسیاری دیگر از موارد جدید خواهد بود تا بازی‌بازان را با انبوهی از محتویات و مراحل گوناگون روبرو سازد.

همچنین استودیوی موشن تواین تایید کرد که بازی Dead Cells پس از دریافت به‌روزرسان بزرگ Legacy، در اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی میزبان بسته الحاقی Bad Seed خواهد بود که در آن از انواع جدید و کشنده‌ی قارچ و اسپور به همراه سلاح‌های بیوشیمیایی جدید رونمایی می‌شود. همچنین در تابستان سال ۲۰۲۱ میلادی نیز یک به‌روزرسان دیگر برای عنوان Dead Cells معرفی خواهد شد که احتمالا چالش‌های جدید و یک حالت آنلاین را به بازی بیفزاید.

با این که نسخه‌ی کامل و اصلی بازی Dead Cells به تازگی برروی پلتفرم گوشی‌های هوشمند عرضه شده است اما با استقبال بسیار بالای بازی‌بازان روبرو شده و نشان داده است که به اندازه‌ی پلتفرم‌های دیگر خود برروی گوشی‌های هوشمند نیز موفق و پرطرفدار خواهد بود. باید توجه داشت که نسخه‌ی اندروید بازی Dead Cells پس از کسب حدود ۱۰ هزار نقد به نمره‌ی ۴٫۷ از ۵ دست یافته است که نشان از رضایت و کیفیت بالای آن دارد. لازم به ذکر است قیمت نسخه‌ی پلتفرم گوشی‌های هوشمند بازی اکشن و پلتفرمر Dead Cells در ابتدا ۸٫۹۹ دلار بود اما اکنون با تخفیف ۵۰ درصدی به قیمت ۴٫۴۹ دلاری رسیده و در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

در پایان شما می‌توانید تریلر مربوط به معرفی بازی Dead Cells برروی پلتفرم گوشی‌های هوشمند را در زیر تماشا کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید