بسته‌ی گسترش دهنده‌ی Heart of Deimos بازی Warframe منتشر شد

۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

سازندگان Warframe همان‌طور که در گذشته وعده داده بودند، امروز سومین بسته‌ی گسترش دهنده‌ی این بازی را در دسترس قرار دادند که می‌تواند برای طرفداران جالب توجه باشد. در ادامه می‌توانید اطلاعات بیشتری را در این زمینه مشاهده کنید.

Warframe از سری عناوین رایگان به سبک تیراندازی سوم شخص است که در سال ۲۰۱۴ برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفت. پس از استقبال خوب بازی‌بازان، سازندگان آن را برروی نینتندو سوییچ نیز عرضه کردند و طولی نکشید که شاهد افزایش محبوبیت و هواداران آن بودیم. قابل ذکر است که استودیوی دیجیتال اکستریمز (Digital Extremes) وظیفه‌ی ساخت و انتشار این عنوان را به عهده داشته است.

چند روز قبل ویدئویی سی دقیقه‌ای از سومین بسته‌ی گسترش دهنده‌ی Warframe یعنی Heart of Deimos منتشر شد که برای تماشای آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید. حال این بسته با محتویاتی شامل دشمنان و منطقه‌ای جدید برای کشف و مبارزه، به صورت رایگان برروی تمامی پلتفرم‌ها به جز نینتندو سوییچ منتشر شده است. البته تاریخ انتشار Heart of Deimos برای کنسول ذکر شده قرار است طی روزهای آینده اعلام شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید