استودیو‌ی ۳۴۳ اینداستریز شایعه‌ی تأخیر دوباره و حذف نسخه‌ی اکس‌باکس وان بازی Halo Infinite را تکذیب کرد

۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

به تازگی یکی از توسعه‌دهندگان استودیو‌ی ۳۴۳ ایندستریز (۳۴۳ Industries) به شایعاتی که اخیراً پیرامون بازی Halo Infinite منتشر شده بود، واکنش نشان دادند و تمامی اطلاعات منتشر شده در این شایعه را تکذیب کردند. در ادامه همراه ما باشید تا نگاهی به اطلاعات تکمیلی این موضوع داشته باشیم.

مطمئناً ماهی که گذشت یکی از سخت‌ترین و جنجالی‌ترین ماه‌ها برای استودیو‌ی ۳۴۳ ایندستریز و مجموعه‌ی Halo بوده است. آغاز این حواشی نیز درست از زمانی آغاز شد که اولین گیم‌پلی از بخش داستانی بازی Halo Infinite به نمایش درآمد؛ نمایشی که قرار بود به نقطه‌ی قوت رویداد Xbox 20/20 تبدیل شود. پس از نمایش این گیم‌پلی بود که بسیاری از بازی‌بازان به ضعیف بودن بازی مخصوصاً در زمینه‌ی گرافیک فنی اعتراضات فراوانی کردند که در نهایت تمامی این حواشی باعث شد شرکت مایکروسافت تصمیم بگیرد تاریخ عرضه‌ی بزرگ‌ترین عنوان انحصاری زمان انتشار کنسول اکس‌باکس سری اکس را تا سال ۲۰۲۱ به تعویق بیندازد.

اخیراً شایعه‌ای پیرامون بازی Halo Infinite ایجاد شده بود مبنی بر آنکه استودیو‌ی ۳۴۳ ایندستریز تصمیم دارد نسخه‌ی اکس‌باکس وان بازی را به علت محدودیت‌هایی که در فرآیند توسعه‌ ایجاد کرده است و همین‌طور عملکرد ضعیف بازی برروی این کنسول، به صورت کامل لغو کند و آن را به عنوان یک اثر کاملاً نسل نهمی برای کنسول‌های اکس‌باکس در دسترس قرار دهد. همچنین این منبع اعلام کرده بود که به احتمال بسیار بالا تاریخ انتشار بازی Halo Infinite یک بار دیگر تأخیر خرده و عرضه‌ی آن به سال ۲۰۲۲ موکول خواهد شد.

حال به تازگی آقای جان جونیشک (John Junyszek)، مدیر روابط‌عمومی فرنچایز Halo استودیو‌ی ۳۴۳ ایندستریز بیان کرده‌اند که تمامی این اخبار کاملاً کذب بوده و در حال حاضر استودیو‌ی ۳۴۳ ایندستریز هیچ‌گونه برنامه‌ای برای تأخیر دوباره‌ی بازی Halo Infinite و یا تغییر پلتفرم‌های مقصد این اثر ندارد.

البته از آن‌جا که تا زمان انتشار این عنوان فاصله‌ی زیادی داریم، احتمال هرگونه اتفاقی از جمله‌ی موارد ذکر شده در شایعه‌ی اخیر وجود دارد. اما طبق صحبت‌های آقای جان جونیشک، در حال حاضر طبق برنامه‌های استودیو‌ی ۳۴۳ ایندستریز بازی Halo Infinite در سال ۲۰۲۱ برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم اکس‌باکس و همین‌طور رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید