گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Game Dev Tycoon برروی نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد

۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰

بازی محبوب Game Dev Tycoon پس از گذشت هشت سال از زمان عرضه‌ی خود، مهمان پلتفرم جدیدی خواهد شد؛ بازی‌بازان کنسول نینتندو سوییچ می‌توانند این عنوان محبوب را مهرماه سال جاری تجربه کنند. همراه گیمفا باشید.

به عنوان یک بازی‌باز، حتما برای شما هم پیش آمده است که بخواهید بازی ویدیویی خود را توسعه دهید و در نقش سازندگان محبوب خود قرار بگیرید. ایده‌ای که استودیوی گرینهارت گیمز (Greenheart Games) آن را به بهترین وجه در عنوان پرطرفدار خود یعنی Game Dev Tycoon پیاده کرده است. شما در این بازی مدیریت یک شرکت بازی‌سازی را به عهده می‌گیرید و فرآیند توسعه‌ی عنوان خود را کنترل می‌کنید. قطعا Game Dev Tycoon جزو مهم‌ترین یا پربحث‌ترین عناوین تاریخ بازی‌های ویدیویی نیست، اما بازی‌بازان زیادی مدت‌ها مشغول تجربه‌ی آن هستند. به‌طوری که شنیدن آمار و ارقامی از جنس “۵۰۰ ساعت” برای تجربه‌ی این بازی، اصلا و ابدا موضوع عجیبی نیست و با استاندارد‌های این بازی حتی مدت زمان کمی هم به نظر می‌رسد.

علاوه بر این، جامعه‌ی کاربری Game Dev Tycoon به شدت از آن رضایت دارند؛ صفحه‌ی استیم این بازی بر اساس سی هزار نقد کاربران، اینگونه به توصیف آن می‌پردازد:

شدیدا مثبت!

این پایان ماجراجویی گرینهارت گیمز نیست و آن‌ها قصد دارند تا Game Dev Tycoon را برروی کنسول محبوب شرکت نینتندو عرضه کنند. این نسخه از بازی دارای رابط کاربری بهبودیافته‌ای است که برای دکمه‌های کنترلر و صفحه‌ی لمسی این کنسول بهینه شده است. علاوه بر این، قابلیتی برای انتقال سیو از نسخه‌های دیگر این بازی به نسخه‌ی سوییچ آن وجود دارد. این عنوان در تاریخ ۱۷ مهر ۱۳۹۹ (۸ اکتبر ۲۰۲۰) برروی نینتندو عرضه خواهد شد.

دریافت با کیفیت ۴۸۰p | دریافت با کیفیت ۷۲۰p دریافت با کیفیت ۱۰۸۰p 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید