تاریخ پخش سومین استریم زنده‌ی War Table بازی Marvel’s Avengers اعلام شد

۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) اخیراً با انتشار یک بیانیه‌ی رسمی، تاریخ پخش سومین استریم زنده‌ی War Table را برای بازی Marvel’s Avengers اعلام کرده است. با توجه به اطلاعات منتشر شده، در طی این استریم شاهد رونمایی از یک قهرمان قابل بازی جدید خواهیم بود.

به طور دقیق‌تر، سومین استریم زنده‌ی Marvel’s Avengers که برای ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه‌ی روز سه شنبه ۱۱ شهریور (۱ سپتامبر) برنامه‌ریزی شده است، شامل نمایش‌ها و رونمایی‌های جدید متعددی از جمله اولین نگاه به محتویات پس از پایان داستان هنگام عرضه‌ی بازی و معرفی شخصیت قابل بازی جدید می‌شود.

شما می‌توانید توضیحات رسمی ارائه شده توسط اسکوئر انیکس را در ادامه مشاهده کنید:

در روز ۱ سپتامبر، سومین استریم زنده‌ی War Table بازی Marvel’s Avengers تمام اطلاعاتی که بازی‌بازان برای تجربه‌ی بازی در روز اول نیاز دارند را به آن‌ها ارائه خواهد داد. در طی این استریم، توجه ویژه‌ای به سیستم پیشرفت بازی، نکته‌ها و ترفند‌هایی برای مقابله با بیش از ۵۰ نوع مختلف دشمن و جزئیات بیشتر مربوط به محتویات سطوح بالای Marvel’s Avengers خواهد شد.

همچنین این War Table برنامه‌ی Avengers را نیز به طور عمیق‌تری بررسی خواهد کرد؛ جایی که بازی‌بازان پس از جمع آوری گروه و انجام ماموریت‌های داستانی، قهرمانان خود را به قوی‌ترین نسخه‌ی ممکن تبدیل می‌کنند. پس از رونمایی قهرمانان، دشمنان اصلی، ماموریت‌ها، مکان‌ها و حالت‌های گیم‌پلی جدید که همگی به طور رایگان در دسترس قرار خواهند گرفت، بازی‌بازان حسابی غافلگیر شده و آرزوی خیلی از افراد برآورده خواهد شد.

علاوه بر این، طرفداران شاهد تعدادی ویدئوی انحصاری و همچنین اطلاعات بیشتری در مورد طراحی و ساخت Marvel’s Avengers خواهند بود. همچنین مخاطبین تیزبین هم ممکن است متوجه حضور جزئیات مخفی مرتبط با محتویات و معرفی‌های آینده شوند.

بازی Marvel’s Avengers در تاریخ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ (۴ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس سری اکس و پلتفرم‌های گوگل استیدیا و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. اگر شما هم برای تجربه‌ی این عنوان هیجان زده‌اید و می‌خواهید در مورد آن بیشتر بدانید، پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را مطالعه کنید. همچنین تریلر هنگام عرضه‌ی این بازی را نیز از دست ندهید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید