نسخه‌های مختلف بازی Call of Duty: Black Ops – Cold War فاش شد؛ از به‌روزرسانی رایگان به نسل بعد پشتیبانی نخواهد شد

۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰

شرکت اکتیویژن (Activision) فرداشب در یکی از رویدادهای Call of Duty: Warzone از عنوان Call of Duty: Black Ops – Cold War رونمایی خواهد کرد اما قبل از معرفی رسمی جزئیاتی از نسخه‌های مختلف بازی و محتویات آن فاش شده است. این اطلاعات از طریق فایل به‌روزرسانی روز گذشته‌ی Call of Duty: Modern Warfare در دست قرار گرفته و وبسایت CharlieIntel جزئیات را به اشتراک گذاشته است.

مثل همیشه ما شاهد یک نسخه‌‌ی استاندارد خواهیم بود و از طرفی یک باندل میان-نسلی (Cross-Gen) نیز وجود دارد که به دارندگان اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ اجازه می‌دهد بازی خود را به نسخه‌ی نسل نهمی ارتقاء دهند. این بدان معنا است که نسخه‌ی استاندارد قابلیت ارتقاء به نسل بعد را ندارد و Cold War نیز به جمع عناوینی مانند Control و NBA 2K11 ملحق می‌شود که پشتیبانی از نسل آینده را در نسخه‌ی استاندارد خود ندارند.

در نهایت یک نسخه‌ی Ultimate نیز وجود دارد که شامل باندل میان‌-نسلی، ۳ پوسته‌ی ظاهری برای اُپراتورها، پوسته‌ی ظاهری برای وسیله‌ی نقلیه، یک بسته‌‌ی سلاح و باندل بتل‌پس (Battle Pass Bundle) می‌شود. پیش‌‌خرید کردن هر یک از این سه نسخه (استاندارد، میان‌نسلی و Ultimate) دسترسی به بتای زودهنگام و اپراتور فرانک وودز (Frank Woods) را به بازی‌باز می‌دهد.

مدتی پیش نیز جف کیلی (Geoff Keighley) حضور عنوان Call of Duty Black Ops: Cold War در افتتاحیه‌ی مراسم گیمزکام را تایید کرد. رویداد Opening Night Live برای روز پنجشنبه ۶ شهریور (۲۷ آگست) ساعت ۲۲:۳۰ برنامه ریزی شده است.

در همین به‌روزرسانی فاش شده است که بخش داستانی Call of Duty: Black Ops – Cold War دنباله‌ای بر نسخه‌ی اول این سری خواهد بود.

بازی Call of Duty Black Ops: Cold War در تاریخی نامشخص برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس و پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین طرفداران رایانه‌های شخصی باید بدانند که تنها راه خریداری یا پیش‌خرید این عنوان پلتفرم بتل‌نت (Battle Net) است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید