بازی Wonder Boy: Asha in Monster World معرفی شد

4 شهریور 1399 - 11:30

تیم سازنده‌ی Wonder Boy: Asha in Monster World امروز در خبر خوبی به معرفی این بازی پرداخت. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این زمینه باشید.

بسیاری از بازی‌بازان با سری Wonder Boy آشنایی دارند و نسخه‌های مختلف آن را از قدیم تاکنون برروی پلتفرم‌های مختلف تجربه کرده‌اند. Wonder Boy: Asha in Monster World نام جدیدترین نسخه‌ی این سری است که داستان شخصیتی به نام Asha را روایت می‌کند. وی در یکی از نسخه‌های این سری به نام Wonder Boy IV که در سال ۱۹۹۴ عرضه شده بود، قهرمان بزرگی به شمار می‌رفت. حال کارگردان این سری یعنی آقای ریوچی نیشیزاوا (Ryuichi Nishizawa) پس از سال‌ها بازگشته است تا عنوان دیگری را به همراه تیم خود تولید کند. قابل ذکر است که دو استودیوی آرتدینک (Artdink) و این‌این گیمز (ININ Games) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این اثر را به عهده دارند.

بازی Wonder Boy: Asha in Monster World قرار است در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۲۱ برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گیرد. هنوز اطلاعات دیگری از این بازی مشخص نیست و باید منتظر اخبار تکمیلی از سوی تیم سازنده باشیم. ظاهرا قرار است تریلری از این عنوان در مراسم Gamescom 2020 نمایش داده شود.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید