اتومبیل‌رانی پر محتوا | نقدها و نمرات بازی Project Cars 3

۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰

یکی از عناوین موردانتظار این روزها، Project Cars 3 بود که بالاخره برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر شد. در همین راستا، نقدها و نمرات متفاوتی از این بازی در دسترس قرار گرفته است که در ادامه نگاهی به آن‌ها خواهیم داشت.

Project Cars 3 از سری عناوین مسابقه‌ای است که یک شبیه‌سازی رانندگی جالب را به شما ارائه می‌کند. بیش از صد نوع اتومبیل در این بازی وجود دارند که می‌توانید به انتخاب آن‌ها پرداخته و رقابت‌های مهیجی را با دیگران آغاز کنید. شرایط آب و هوایی نیز در جریان بازی تغییر می‌کند که همین قضیه به جذابیت‌های آن می‌افزاید. برخی چالش‌ها در این عنوان بیش از حد سخت می‌شوند و باید از فکر خود هم برای رسیدن به پیروزی استفاده کنید. پس از کسب قهرمانی در مسابقات، امتیازاتی به شما تعلق می‌گیرد که به وسیله‌ی آن‌ها قادر خواهید بود تا نسبت به شخصی‌سازی اتومبیل و راننده اقدام کنید. کنترل خودروها نیز نسبت به گذشته تغییر کرده و همه چیز دست به دست هم داده است تا شاهد یک تکامل در سری Project Cars باشیم. بنابراین اگر از دوست داران این سری هستید، نسخه‌ی سوم را حتما تجربه کنید. اگر هنوز هم با این اثر آشنایی ندارید، توصیه می‌کنیم ویدئویی از آن را از طریق این نشانی تماشا کنید.

قابل ذکر است که دو استودیوی اسلایتلی مد (Slightly Mad) و بندای نامکو (Bandai Namco) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار Project Cars 3 را به عهده داشته‌اند. همچنین این بازی یک بخش آنلاین هم دارد که در آن می‌توانید با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از سراسر جهان به رقابت بپردازید. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، برترین منتقدان حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی نقدها و نمراتشان را پیرامون این عنوان عرضه کرده‌اند که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

THEGAMER 9/10

هیچ شکی وجود ندارد که Project Cars 3 یک بازی فوق‌العاده است و می‌تواند طرفداران سبک مسابقه‌ای را به وجد آورد. چه بازی‌باز حرفه‌ای باشد و چه مبتدی، از تجربه‌ی این اثر لذت خواهد برد. بعید نیست که بسیاری از عناوین اتومبیل‌رانی در آینده‌ای نزدیک از این بازی الهام گرفته شوند. یکی از جذاب‌ترین قسمت‌های این بازی، بخش Career است که نباید به راحتی از آن عبور کرد.

Hobby Consolas 8.7/10

نکات زیادی را از نسخه‌های قبلی در Project Cars 3 شاهد هستیم که هواداران را به وجد می‌آورد. اما جدا از آن، در این بازی شاهد ایده‌ها و خلاقیت‌های فراوانی هم هستیم که سازندگان به خوبی توانسته‌اند تا آن‌ها را در عمل پیاده کنند. البته این نسخه بیشتر به بازی GRID شباهت دارد!

HARDCORE GAMER 8/10

Project Cars 3 شباهت‌های بسیاری نسبت به گذشته دارد؛ با این تفاوت که شاهد برخی حالت‌های بیشتر و سطحی ساده‌تر به منظور افزایش هواداران هستیم. با این که Project Cars 3 یک اثر عالی نیست، اما آن را باید بهترین نسخه‌ی این سری به حساب آورد.

PRESS START 8/10

در Project Cars 3 یک بازی را می‌بینیم که محتویات فراوان آن ممکن است جالب توجه باشد. اگر چه این بازی در ارائه با بعضی از نقص‌ها رو‌به‌رو شده است، اما برای اکثر هواداران این سری می‌تواند اثری لذت‌بخش باشد.

EVERYEYE.IT 7.8/10

بدون شک Project Cars 3 پتانسیل فراوانی برای سرگرم کردن بازی‌بازان دارد، اما به دلیل وجود برخی مشکلات، انتظار یک شبیه‌سازی رانندگی بی نظیر را از آن نداشته باشید.

Power Unlimited 7.7/10

اگر Project Cars 3 را به چشم یک بازی در سری Project Cars نگاه نکنیم، می‌توان گفت که چیزهای زیادی برای گفتن دارد و نسبت به دیگر آثار این سبک متفاوت ظاهر شده است. اما اگر واقع‌بین باشیم، این بازی هرگز در قامت یکی از نسخه‌های سری ذکر شده نیست.

SpazioGames 7.3/10

Project Cars 3 یک بازی شبیه‌سازی رانندگی نسبتا جذاب است که حالت‌های حرفه‌ای زیادی را در خود دارد. گفتنی است که ما به تجربه‌ی این بازی برروی پلی‌استیشن ۴ پرداختیم و باید گفت که این نسخه نقص‌های فراوانی دارد. امیدوار هستم که تیم سازنده در آینده نسبت به رفع این مشکلات اقدام کند.

TheSixthAxis 6/10

از لحاظ تنوع در آیتم‌ها، اتومبیل‌ها و شخصی‌سازی، Project Cars 3 در نوع خود بسیار جالب است، اما در کل باید گفت که این اثری نبود که همه‌ی بازی‌بازان انتظارش را داشتند. جدا از برخی بخش‌های کسل کننده، باگ‌های آزاردهنده‌ای هم در این عنوان وجود دارند.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید