تکفارس؛ بهترین بازی های MMO برای iOS و اندروید

بازی های MMO برای گوشی های هوشمند طی چند سال گذشته به شکلی فزاینده در حال محبوب شدن هستند. دلیل اصلی این محبوبیت را می‌توان به پیشرفت و بهبود سخت‌افزار گوشی های همراه نسبت داد که باعث شده است توسعه دهندگان بتوانند پروژه‌های بزرگ‌تر و غوطه‌ور‌کننده بهتری بسازند.

دقیق نمی‌دانید که منظور از بازی های MMO چیست؟ خُب، ما سعی می‌کنیم خیلی خلاصه این سبک را توصیف کنیم. MMO مخفف عبارت «Massively Multiplayer Online» یا «انبوه چندنفره آنلاین» است، به این معنا که این بازی ها شما را در محیطی قرار می‌دهند که باید با تعداد زیادی از گیمرهای دیگر در تعامل باشید. شما باید برای خود یار جمع کنید (یا تیم تشکیل دهید)، به یک سیاه‌چاله حمله کنید، ماموریت‌ها را کامل کنید، باس‌ها را نابود کنید یا با دیگر بازیکنان به صورت PvP (بازیکن در برابر بازیکن) مبارزه کنید.

خوب به نظر می‌رسد، نه؟ اگر پاسخ شما به این سوال مثبت است، پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را تا آخر دنبال کنید. بازی های پیشنهادی حاضر در این فهرست شامل برخی از بهترین بازی های MMO‌ای است که در حال حاضر برای پلتفرم‌های اندروید و iOS در دسترس قرار دارند. پس در ادامه با ما همراه باشید تا بهترین بازی های MMO برای گوشی های همراه را بهتر بشناسید.

برای مطالعه کامل این مقاله تحت عنوان «بهترین بازی های MMO برای iOS و اندروید» به این نشانی بروید.

12345678910(7 رای, میانگین آرا 8٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید