فروشگاه Amazon تاریخ عرضه‌ی احتمالی Halo Infinite را فاش کرد

۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

بعد از تاخیر غیرمنتظره‌ی بازی Halo Infinite، هواداران مشتاق هستند تا بدانند تاریخ دقیق عرضه‌ی آن چه زمانی خواهد بود؟ انتظاری که ظاهرا به پایان رسیده است و تاریخ عرضه‌ی احتمالی آن فاش شده است. هر چند که صحت آن در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. همراه گیمفا باشید.

یکی از موردانتظارترین بازی‌های کنسول نسل نهمی مایکروسافت، نسخه‌ی جدید مجموعه‌ی محبوب Halo تحت عنوان Halo Infinite بود. بازی که به‌صورت ناگهانی تاخیر خورد و بازی‌بازان زیادی را در شوک فرو برد. هر چند که سازندگان تایید کردند که دلیل تاخیر مذکور “دستیابی به کیفیت مناسب” بوده است. سازندگان تاریخ عرضه‌ی جدید این عنوان را سال ۲۰۲۱ میلادی اعلام کردند. اما در چه ماهی از سال آینده این بازی عرضه خواهد شد؟ وبسایت آمازون به این پرسش پاسخ داده است هرچند که نمی‌توان آن را موضوعی رسمی و تایید‌شده تلقی کرد.

در صفحه‌ی کنسول اکس‌باکس سری اکس در فروشگاه آمازون تصویری از Halo Infinite قرار دارد و در قسمت پایین این تصویر تاریخ عرضه‌ی آن “فصل تعطیلات سال ۲۰۲۱” اعلام شده است. این موضوع بازتابی در توییت سردبیر وبسایت Verge یعنی تام وارن (Tom Warren) داشت و او این تاریخ را اشتباهی نوشتاری از سوی آمازون می‌داند:

این فهرست آمازون یک اشتباه است!

لازم به ذکر است که تام وارن سابقه‌ای درخشان در افشای جزییات بازی‌های هنوز معرفی‌نشده‌ی اکس‌باکس سری اکس داشته و توییت وی می‌تواند خط بطلانی بر صحت این تاریخ باشد. چیزی که محتمل‌تر است این است که متن این صفحه به‌زودی اصلاح و عبارت “فصل تعطیلات” از آن برداشته خواهد شد.

از طرفی دیگر و با توجه به رد شدن صحت این تاریخ عرضه‌ی احتمالی، می‌توان اینگونه برداشت کرد که Halo Infinite مدت زمان زیادی تاخیر نخورده است و تا پیش از فصل تعطیلات سال آینده در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. البته این اخبار تا انتشار خبر رسمی از سوی استودیوی ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳ Industries) در حد حدس و گمان باقی می‌مانند. شایعات حاکی از آن است که نسخه‌ی اکس‌باکس وان این بازی لغو خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید