تاریخ انتشار نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Georifters مشخص شد

۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۵

استودیوی بیزی تستر (Busy Toaster) که در گذشته از انتشار نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Georifters خبر داده بود، امروز تاریخ دقیق عرضه‌ی آن را مشخص کرد. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی از این نسخه در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Georifters را باید عنوانی اکشن و پلتفرمر به صورت دوبعدی دانست که ابتدا چند ماه قبل برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول اکس‌باکس وان عرضه شد و مورد استقبال عده‌ی زیادی از بازی‌بازان هم قرار گرفت. در این بازی باید به انتخاب شخصیت دلخواهتان پرداخته و وسایل مورد نیاز را برای شروع یک نبرد هیجان انگیز با دشمنان برگزینید. اطلاعات بیشتر در مورد داستان این بازی را می‌توانید از طریق این نشانی مطالعه کنید. گفتنی است که دو استودیوی بیزی تستر و لئوفول (Leoful) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این اثر را به عهده داشته‌اند.

بازی Georifters قرار است در تاریخ ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ (۱۸ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی) با قیمت ۲۹٫۹۹ دلار برروی کنسول نینتندو سوییچ نیز در دسترس قرار گیرد. بد نیست بدانید که نسخه‌ی فیزیکی این بازی در تاریخ گفته شده در کشورهای تایوان و هنگ کنگ عرضه خواهد شد. پیش خرید این عنوان که از زبان‌های انگلیسی، پرتغالی، برزیلی و چینی هم پشتیبانی می‌کند، از امروز آغاز شده است و می‌توانید نسبت به خرید آن اقدام کنید. ضمنا Georifters در آینده‌ای نزدیک به دست دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ نیز خواهد رسید که تاریخ دقیق انتشار آن هنوز مشخص نیست. در پایان می‌توانید جدیدترین تریلر مربوط به اثر ذکر شده را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید