بسته‌ی الحاقی جدید بازی Doom Eternal در رویداد Gamescom 2020 حضور دارد

۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

جف کیلی، میزبان افتتاحیه‌ی Gamescom 2020 اعلام کرده است که در طی این رویداد، شاهد نمایش بسته‌ی الحاقی Ancient Gods, Part One خواهیم بود.

در طی ماه‌های اخیر، اید سافتور (Id Software) به شکلی عجیبی در مورد محتوای پس از انتشار بازی Doom Eternal ساکت بوده است. در ماه مه بود که برای اولین بار با منتشر شدن ۲ تصویر، به بسته‌ی الحاقی جدید اشاره شد. چند وقت پیش هم تیزری از این محتوای جدید به نمایش درآمد و حالا با اعلام جف کیلی، Ancient Gods, Part One در افتتاحیه‌ی رویداد Gamescom 2020 حضور خواهد داشت.

به احتمال زیاد، یک تریلر سینمایی کوتاه از بسته‌ی الحاقی جدید به نمایش گذاشته می‌شود. درست است که افتتاحیه حدودا ۲ ساعت طول خواهد کشید، اما تعداد زیاد بازی‌ها و برنامه‌های آی‌دی سافتور جلوی نمایش کامل و طولانی را می‌گیرند.

البته، باید انتظار نمایش‌های بیشتر از این بسته‌ی الحاقی را داشته باشید. چراکه رویداد Gamescom 2020 برای ۳ روز دیگر جریان دارد و حضور بتسدا (Bethesda) در این رویداد هم تایید شده است. پس چندان دور از ذهن نیست که مصاحبه و نمایش طولانی‌تری از Ancient Gods داشته باشیم.

نکته‌ی دیگری که باید به آن توجه کرد، تاریخ انتشار محتوای جدید است. حدودا ۵ ماه از انتشار بازی Doom Eternal می‌گذرد و بازی‌بازان مشتاقانه منتظر محتوای جدید برای تجربه کردن هستند. پس باید صبر کرد و دید آیا بتسدا تاریخ دقیق انتشار بسته‌ی الحاقی The Ancient Gods, Part One را اعلام می‌کند یا خیر.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید