بازی Crysis Remastered برروی پلی‌استیشن ۴ پرو و اکس‌باکس وان اکس از قابلیت رهگیری پرتو پشتیبانی می‌کند

۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

طبق اعلام شرکت کرایتک (Crytek)، بازی Crysis Remastered برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ پرو و اکس‌باکس وان اکس از قابلیت رهگیری پرتو (Ray-Tracing) پشتیبانی خواهد کرد. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

دو روز قبل، شرکت کرایتک رسماً تاریخ انتشار بازی Crysis Remastered را اعلام و اطلاعاتی را از آن منتشر کرد. بر اساس اطلاعات منتشر شده، این بازی در کنار داشتن افکت‌های نورپردازی جدید و تکسچرهای بهبودیافته و به‌روزشده، از رزولوشن ۸K نیز در نسخه‌ی رایانه‌های شخصی پشتیبانی می‌کند. قابلیت رهگیری پرتو نیز برای افکت‌های عادی و افکت‌ آب قرار داده شده است. برخی دیگر از به‌روزرسانی‌های تکنیکی شامل دورنمای پر جزئیات‌تر، موشن بلور و موارد بیشتر می‌شود.

حال طبق توییت دیجیتال فاندری و اعلام کرایتک، فناوری رهگیری پرتو در نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ پرو و اکس‌باکس وان اکس این بازی نیز وجود دارد و دارندگان این دو کنسول می‌توانند قابلیت مذکور و افکت‌های انعکاسی را در بازی Crysis Remastered فعال نمایند.

بازی Crysis Remastered در تاریخ  ۲۸ شهریورماه ۱۳۹۹ (۱۸ سپتامبر ۲۰۲۰) برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی (به طور انحصاری برای فروشگاه اپیک گیمز) عرضه خواهد شد. این بازی هم‌اکنون برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید