رسماََ تایید شد: عنوان Gotham Knights هیچ ارتباطی با سری Arkham ندارد

2 شهریور 1399 - 01:11

با توجه به تاییدیه‌ی رسمی تیم سازنده عنوان Gotham Knights هیچ ارتباطی با سری آرکام نخواهد داشت.

بازی جدید استودیوی وارنر برادرز مونترال (WB Montreal) یعنی Gotham Knights ادامه‌ای بر عنوان Batman: Arkham Knight نخواهد بود. امروز با به نمایش در آمدن تریلر پروژه‌ی جدید استودیوی مونترال طرفداران بسیاری سردرگم شدند. بازی پس از مرگ بتمن روایت خواهد شد و خانواده‌ی بتمن باید حامی جدید گاتهام باشند. اگرچه اتفاقات رخ داده شباهت زیادی به پایان دارد Arkham Knight دارد اما برخی جزئیات با یکدیگر جور در نمی‌آیند. در Gotham Knights شخصیت باربارا گوردُن (Barbara Gordon) می‌تواند از پاهای خود استفاده کند از طرفی جیمز گوردن (James Gordon) نیز در پایان Arkham Knight زنده بود اما در بازی جدید تیم مونترال او مرده است. وبسایت خبری کامیک‌بوک از تیم سازنده این سوال را پرسید که آیا Gotham Knights ارتباطی با سری آرکام خواهد داشت یا خیر. آن‌ها در جواب اعلام کردند:

Gotham Knights یک داستان کاملاََ تازه در جهان بتمن به حساب می‌آید و هیچ ارتباطی با سری آرکام نخواهد داشت.

عنوان Gotham Knights اثری دنیای‌‌باز سوم شخص نقش‌آفرینی اکشن خواهد بود که طرفداران را در نقش خانواده‌ی بتمن قرار می‌دهد. بازی‌بازان توانایی کنترل شخصیت‌های بت‌گرل، نایت‌وینگ، رد هود و رابین را خواهند داشت. حالا که بتمن مرده است وظیفه‌ی نگهبانی از گاتهام بر عهده‌ی این ابرقهرمانان خواهد بود. از طرفی یک لیگ تبهکاری قدرتمند به صورت مخفیانه و زیرزمینی فعالیت خود را وسیع‌تر کرده است. حال گاتهام به ابر قهرمانان خود نیاز دارد. ما با داستانی کاملاََ جداگانه و متفاوت رو به رو خواهیم شد که در جهان DC رخ می‌دهد، ما داستانی را خواهیم دید که یکی از تاریک‌ترین فصول گاتهام را به مخاطب نشان می‌دهد. در کنار داستانی پرمحتوا و متفاوت، بازی‌بازان با آنتاگونیست‌های بی‌نظیر DC مانند مستر فریز (Mr. Freeze) رو به رو خواهند شد.

عنوان Gotham Knights در سال ۲۰۲۱ برای اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید