وارنر برادرز مونترال آخرین تیزر را پیش از معرفی کامل بازی جدید Batman منتشر کرد

۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰

تیزر جدید شهر گاتهام را نشان می‌دهد، شهری که باید از آن دفاع کنید.

تنها چند ساعت تا برگزاری رویداد DC Fandom زمان باقی مانده است و ما به زودی شاهد تریلرها، معرفی‌ها و اطلاعات جدید از دارایی‌های DC خواهیم بود، محصولاتی که در رسانه‌های مختلفی مثل کامیک، سینما و بازی‌های ویدیویی قرار دارند. با توجه به اشارات استودیو وارنر برادرز مونترال (WB Montreal) ما سرانجام در این مراسم معرفی کامل بازی جدید Batman را مشاهده خواهیم کرد. لحظاتی پیش نیز باری دیگر آن‌ها تیزری را منتشر کردند که به سری Batman اشاره دارد.

اعضای تیم سازنده در این روزهای اخیر معماها و پازل‌های گوناگونی را در دسترس بازی‌بازان قرار داده‌اند تا بتوانند اطلاعات بیشتری در مورد بازی جدید کسب کنند. اولین معماهای حل شده قابل بازی بودن بت‌گرل را تایید می‌کنند. حالا آخرین تیزر نیز توسط r3dak3d کشف شد که شما می‌توانید در ادامه آن را مشاهده کنید. تیزر مذکور تنها ۱۶ ثانیه است و فقط قسمتی از شهر گاتهام (Gotham) را به تصویر می‌کشد. بر اساس شایعه‌های منتشر شده بازی جدید استودیوی مونترال Gotham Knights نام دارد.

بیش از یک سال می‌شود که وارنر برادرز به بازی جدید خود اشاره دارد. آن‌ها بارها به کامیک‌های Court of Owls اشاره کرده‌اند. البته مدتی پیش یکی از منابع داخلی به این نکته اشاره داشت که استودیوی مونترال چندین پروژه‌ی لغو شده از زمان بازی قبلی خود در کارنامه دارد. آن‌ها برای مدتی برروی بازی Suicide Squad کار کردند اما این پروژه نیز لغو و سپس به راک‌استدی (Rocksteady) منتقل شد. از طرفی عنوان Suicide Squad: Kill the Justice League نیز در مراسم DC Fandom حضور دارد. به خاطر داشته باشید یک منبع داخلی در ماه گذشته اعلام کرده بود هر دو بازی نمایش طولانی در این رویداد نخواهند داشت اما حضور Suicide Squad کم‌رنگ‌تر از Batman خواهد بود چرا که هنوز فاصله‌ی زمانی زیادی تا توسعه‌ی کامل وجود دارد.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید