جکِ قهرمان | نقدها و نمرات بازی Samurai Jack: Battle Through Time

۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

همان‌طور که در جریان هستید، بازی Samurai Jack: Battle Through Time امروز برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت و نظرات فراوانی هم پیرامون آن منتشر شد. در ادامه می‌توانید شاهد نقدها و نمرات این عنوان باشید.

Samurai Jack: Battle Through Time از سری عناوین جذاب به سبک اکشن و ماجراجویی است که در آن باید کنترل شخصیتی به نام Jack را به عهده گرفته و به ماجراجویی و مبارزه با دشمنان بپردازید. مردم شهر او را بزرگ‌ترین مبارز دنیا دانسته و همین قضیه روی دوش وی سنگینی می‌کند. حال او باید با شیاطین و هیولاهای زیادی بجنگد تا مردم در امان باشند. اصلی‌ترین دشمن او هم Aku نام دارد که در پایان باید مبارزه‌ی بسیار دشواری با وی داشته باشید. جالب است بدانید که سازندگان برای ساخت این بازی از انیمیشنی با همین نام الهام گرفته‌اند.

قابل ذکر است که استودیوی سلیل (Soleil) وظیفه‌ی ساخت Samurai Jack: Battle Through Time را به عهده داشته است. همچنین دو شرکت ادالت سویم (Adult Swim) و لیمیتد ران گیمز (Limited Run Games) این اثر را برروی پلتفرم‌های ذکر شده عرضه کرده‌اند. با توجه به صحبت‌های بالا، نقدها و نمرات این بازی امروز در دسترس بازی‌بازان قرار گرفته است که برای بررسی آن‌ها، در ادامه با گیمفا همراه باشید.

WE GOT THIS COVERED 8/10

طرفداران Samurai Jack: Battle Through Time بالاخره قادر هستند تا بازی آن را هم تجربه کنند. ظاهر این بازی بسیار شبیه به انیمیشن آن است و از این نظر دوست داشتنی به نظر می‌رسد. این بازی در مجموع عالی نیست، اما می‌تواند انتخاب ایده‌آلی برای علاقه‌مندان به Samurai Jack باشد.

PUSH SQUARE 7/10

Samurai Jack: Battle Through Time به هیچ وجه چیزی نیست که تصورش را داشتیم. با این حال و با وجود چندین نقص، این بازی رضایت طرفداران را جلب خواهد کرد. همچنین این اثر را باید انتخاب مناسبی برای بازی‌بازان جوان به حساب آورد.

Wccftech 6.7/10

Samurai Jack: Battle Through Time مطابق با استانداردهای سبک‌های اکشن و ماجراجویی ساخته شده است، اما هنوز هم جای کار دارد و باید دید که آینده‌ی این بازی چگونه خواهد بود. با این حال، Samurai Jack را باید یکی از برترین و مشهورترین قهرمانان استودیوی ادالت سویم به شمار آورد.

noisy pixel 6.5/10

Samurai Jack: Battle Through Time ترکیب نسبتا موفقی از سبک‌های اکشن و ماجراجویی است و دوست داران انیمیشن آن را تا حدی ذوق‌زده می‌کند. بدترین نکته‌ی این بازی، کیفیت نامطلوب آن است که به هیچ وجه چنگی به دل نمی‌زند.

OG 6/10

Samurai Jack: Battle Through Time یک ماجراجویی و سفر متوسط برای بازی‌بازان است. با این که ملاقات با کاراکترهای آشنا و روایت داستان بسیار بامزه است، اما گیم‌پلی آن بسیار تکراری و خسته کننده بوده و سیستم مبارزات خوبی ندارد.

SCREEN RANT 6/10

Samurai Jack: Battle Through Time گیم‌پلی جالبی ندارد و شاید نتواند بازی‌بازان را سرگرم کند. بازی در برخی مراحل بیش از حد سخت می‌شود که دلیل آن مشخص نیست. در کل، Samurai Jack: Battle Through Time ببشتر به یک بازی برای کنسول پلی‌استیشن ۲ شباهت دارد که پس از مدتی به راحتی از ذهن بازی‌باز فراموش می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید