جزئیات بخش چندنفره‌ی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War منتشر شد

۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

طبق اخبار منتشر شده از Call of Duty: Black Ops Cold War، این عنوان که برای کنسول‌های نسل نهم و هشتم مایکروسافت و سونی و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود، دارای یک ویژگی بسیار خاص از آخرین نسخه‌ی Modern Warfare است.

امروز صبح گزارش جدیدی مبنی بر بخش چندنفره‌ی این عنوان منتشر شد. همانطور که می‌دانید، سال گذشته Call of Duty: Modern Warfare قابلیت کراس‌پلی را اضافه کرد، به‌طوری که بازیکنان کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی می‌توانند با یکدیگر بدون در نظر گرفتن پلتفرم، بازی کنند. این ویژگی در چند وقت اخیر برای بسیار از عناوین منتشر شده است که حال به نظر می‌رسد از ابتدای انتشار Call of Duty: Black Ops Cold War از این ویژگی پشتیبانی می‌کند.

توسعه‌دهندگان این عنوان به شدت در تلاش‌ هستند تا از ابتدای انتشار این عنوان بخش کراس‌پلی و کراس‌فرند را همانند ModernWarzone به Black Ops Cold War اضافه کنند؛ یعنی چیزی که الان در عنوان ModernWarzone شاهد هستیم را دقیقا در Black Ops Cold War نیز شاهد خواهیم بود.

این اولین جزئیاتی نیست که در مورد بخش چندنفره‌ی این عنوان منتشر شده؛ دیروز گزارشی مبنی بر حضور حالت skill-based در بخش بخش چندنفره و نقشه‌های اول و دوم بازی نیز عرضه شد که هنوز هیچ کدام توسط سازنده و ناشر تایید نشده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید